android telefona geçiş yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ajanemrah

Üye
    Konu Sahibi
android telefona geçiş yardım
Merhabalar arkadaşlar androide geçmeye karar verdim yalnız telefon seçiminde sıkıntı yaşıyorum 900tl bütçem var aklımda ki telefonda s3 mini sizin önerebileceginiz bir telefon varmı? Şimdiden teşekkürler...

DiabolicBoy

Üye
Merhabalar arkadaşlar androide geçmeye karar verdim yalnız telefon seçiminde sıkıntı yaşıyorum 900tl bütçem var aklımda ki telefonda s3 mini sizin önerebileceginiz bir telefon varmı? Şimdiden teşekkürler...

merhaba kardeş. kesinlikle motorola razr xt910 oneririm. s3mini iletkiyaslanamicak bi cihazdir razr. arastirirsan bunu kendinde gorursun zaten, fiyatida vatan bilgisayarda 860tl, turkcelde ise 1600 tl. yani aslinda 1600tl'lik bi cihazdir razr ve 860tl'ye kacirma derim.sakin o fiyatatxperia p aliyim deme, cunku xperia p'nin hem hafiza karti yuvasi yok, hemde bataryasi 1300 mah ve sarji 1gun bile cikartmiyo. iyi geceler...

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Motorola atrix 500tl bi bak derim

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
S3 mini guzeel bir cihaz kardesm

hurol1

Üye
s3 mini

-Emre

-Emre

Üye
s3 mini alma

skywalker06

skywalker06

Üye
s3 mini den şaşma bence

ajanemrah

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için tşkr ama kafam karıştı aslinda benim tam istediğim rahat bir şekilde tarayiciden gezinmek, video izlemek ve hemen hemen tüm oyunları çalıştırsın :s

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
Yorumlar için tşkr ama kafam karıştı aslinda benim tam istediğim rahat bir şekilde tarayiciden gezinmek, video izlemek ve hemen hemen tüm oyunları çalıştırsın :s

s3 mini de maalesef flash player desteği yok yani her siteden video izleme imkanın yok sadece youtube üzerinden izleyebilirsin.oyun konusuna gelince oyunlarda sıkıntın olmaz 1ghz hızında çalışan çift çekirdek işlemciye sahip bu da demek oluyor ki rahat bir şekilde oyunlarını oynayabilirsin kardeşim

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye

s3 mini de maalesef flash player desteği yok yani her siteden video izleme imkanın yok sadece youtube üzerinden izleyebilirsin.oyun konusuna gelince oyunlarda sıkıntın olmaz 1ghz hızında çalışan çift çekirdek işlemciye sahip bu da demek oluyor ki rahat bir şekilde oyunlarını oynayabilirsin kardeşim
S3 miniye çok rahat bir şekilde flaşh yüklenebiliyor

skywalker06

skywalker06

Üye

yanlışın var içinde flash gelmiyor ama indirip yüklüyorsun android jelly beanle birilikte flash desteğini kesti ama internetten yükleniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt