Nokia Asha 302 WIFI ve Kablo İle Yazılım Güncelleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Synche

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Asha 302 WIFI ve Kablo İle Yazılım Güncelleme Sorunu
Cihazımın yazılım sürümü v14.26 ve bu cihazın en güncel sürümü v14.78. Gerekli güncellemeyi yapmak için Ayarlar > Cihaz > Cihaz Güncelleştirme > Cihaz Yazılımı İndir ve ardından WIFI seçerek güncel sürümü arıyor. Ardından aldığım uyarı "Yeni yazılım güncelleştirmesi yok" şeklinde. Halbuki mevcut bir güncelleme var. Yakınlarda Nokia Care merkezi de bulunmuyor. Telefonda şunu yapın çözülür dediğiniz bir durum var mı?

Konuyla ilgili bir diğer sorunum data kablosu ile güncelleme sorunu;

Nokia Suite 3.7.22 kullanarak telefonumu Micro-USB veri kablosu ile bilgisayarıma bağlamak istiyorum. Bağlantı sırasında hiç bir problem yok. Hatta bağlantı modunuda seçebiliyorum. Fakat program içinde "Yeni Cihaz Seç" kısmına girdiğimde telefonumu hiç bir şekilde görmüyor. Sonuç olarak telefonu bilgisayarıma bağlayamıyorum. Önceden kullandığım 2 Nokia telefon vardı ve bu tarzda bağlantı sorunu yaşamıyordum telefonu tanıyor ve ilgili sürücüyü direkt yüklüyordu. Yardımınıza ihtiyacım var. Programı bilgisayardan kaldırıp tekrar kurdum ve format atarak yeniden denedim bununda altını çizeyim. Nasıl güncelleyebiliriz bu telefonu? Hiç bir yöntem olmuyor...

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Başka bilgisayarla denedinmi?

Synche

Üye
    Konu Sahibi
Başka bilgisayarla denedinmi?

Başka bilgisayarda deneme imkanım yok şuan için. Kablo ile bu hatayı alıyorum kabul ama WIFI ile telefon üzerinden neden güncellenmiyor? Güncelleme olmasına rağmen "Yeni güncelleme yok!" hatası alıyorum...

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Başka bilgisayarda deneme imkanım yok şuan için. Kablo ile bu hatayı alıyorum kabul ama WIFI ile telefon üzerinden neden güncellenmiyor? Güncelleme olmasına rağmen "Yeni güncelleme yok!" hatası alıyorum...

wi-fi ye bağlandığına eminmisin? Telefonunda *#0000# yazarak versiyonuna baktınmı? Telefondakı bir problem ola bilir.

Türk-X

Türk-X

Üye
wifiye baglanınca yazılım bulamıyosa bi servise götür

Synche

Üye
    Konu Sahibi
PsicoSocial versiyon 14.26

Olmadı dediğiniz gibi bir servise götüreceğim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt