çok zayıfım moralim bozuk :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
çok zayıfım moralim bozuk :(
moralim bozuk ne yapsam kilo alamıyorum bileklerim çok zayıf , heryerim zayıf ,arkadaşlar dalga geçiyor bıktım bu hayattan .bazen kendime kötü bişey yapmaktan korkuyorum .kilo aldırack bi yöntem bulamazsam böyle yaşamaya dewam edmem :( yardımcı olun ltfen

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
yağlı yemek ye bide ekmek kullan çekirdek ye tuzlu yemekler ye yürüyüş yapma çok sık hamur işi ye aklıma gelen kilo aldırıcılar bunlar 1 ayda davul gibi olursun

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
BYFECI

BYFECI

Üye
Bende zayıfım ama boyum çok uzun. Iyi yemek yediğim halde kilo almıyor boya veriyorum. Sen takma kafana kimseyi canını sıkma, boyun kac?

messevim

messevim

Üye
eczane ye gidin. balık yağı diye bir ilaç var. daha doğrusu adı ilaç değil. iştahı çok fena açıyor. tanıdığım iki kişi kullandı bir bay biri bayan baya evine dolgun oldular. bende zayıfım kismetse bende bu yöntem i demeyeceğim

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Bende zayıfım ama boyum çok uzun. Iyi yemek yediğim halde kilo almıyor boya veriyorum. Sen takma kafana kimseyi canını sıkma, boyun kac?

takmıyoruzda ,bazen bende bu halimi beğenmiyorum :( boy 1.78 kilo 65 yas 19

- - - Eklendi - - -

eczane ye gidin. balık yağı diye bir ilaç var. daha doğrusu adı ilaç değil. iştahı çok fena açıyor. tanıdığım iki kişi kullandı bir bay biri bayan baya evine dolgun oldular. bende zayıfım kismetse bende bu yöntem i demeyeceğim

İşe yararmı ki ?

- - - Eklendi - - -

kurtmu var bende anlamadım :(

salda15

salda15

Üye
al pıçağı tak boğazına sen de kurtul arkadaşların da kurtulsun :cool:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
furkan5800

furkan5800

Üye
o kadar da zayif degilmisin ben 1.75 boy kilo 60

messevim

messevim

Üye
İşe yararmı ki ?

- - - Eklendi - - -

o kadar kişide işe yarıyor, sizde neden yaramasin ki ?

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
Takmayın gençLer (: hayat boş eğLen coş :D

ümran

Üye
    Konu Sahibi
salda15

salda15

Üye
Foto atta görelim kardeşim

ümran

Üye
    Konu Sahibi
şuan bu var telde

osicik

Üye
şuan bu var telde
kardeş sen sopalıksın yaa bu mu beğenmediğin halin birçok kişinin olmak isteyeceği görüntü ve kilo boy oranında hiç fena değil yakışıklıda adamsın...
ben 1,89 bo 70 kiloyum senden daha kötü kilo almak istiyorum kollar zayıf ama çok ta şikayetçi değilim atik pire gibi derler yaaa :D

comando_legend

comando_legend

Üye
gayet iyi görünüyosun

s.ileli

s.ileli

Üye
moralim bozuk ne yapsam kilo alamıyorum bileklerim çok zayıf , heryerim zayıf ,arkadaşlar dalga geçiyor bıktım bu hayattan .bazen kendime kötü bişey yapmaktan korkuyorum .kilo aldırack bi yöntem bulamazsam böyle yaşamaya dewam edmem :( yardımcı olun ltfen

Spor salonuna git ama belgeli bi antrenor olsun emin ol ayda 5kg aldirir

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
bende 1.75 56 kg nasıl .d

ümran

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen sopalıksın yaa bu mu beğenmediğin halin birçok kişinin olmak isteyeceği görüntü ve kilo boy oranında hiç fena değil yakışıklıda adamsın...
ben 1,89 bo 70 kiloyum senden daha kötü kilo almak istiyorum kollar zayıf ama çok ta şikayetçi değilim atik pire gibi derler yaaa :D

bilekler zayıf değl mi ?

- - - Eklendi - - -

Spor salonuna git ama belgeli bi antrenor olsun emin ol ayda 5kg aldirir

kilo mideye yansıyor ,vücut hç gelişmıyor sorun orda

- - - Eklendi - - -

gayet iyi görünüyosun

:tebessüm: siz maxicep ailem olmasanız işim zor

- - - Eklendi - - -

Aşırı zayıf görünmüyorsun, biraz daha net tam bir foto atsan.

yok walla buda yüz , zayıf değl mi?

yumyjikk2

Üye
yaglı yemek yiyip kilo alıcam diye düsünme yaglı yemek sadece göbek yapmaya yarıyor,afedersin bira göbegi gibi olur mazallah,benim suan öyle üniversite ögrenci evinde kalıyorum yaglı yemek yemekten,cekirdek,patlamıs mısır vs den göbek oldu fıcı gibi ama sadece göbek var vücudugun diger bölümlerine dagılmıyor,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt