Arkadaslar yurt dısından telefon alma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yurt dısından telefon alma
Arkadaslar yurt dısından sıfır telefon alınır mı bence turkıye de kullanmak için alın maz

salda15

salda15

Üye
alınır ben de alacağım.

salda15

salda15

Üye
O yasa zaten 15 ekim de kalkmış, daha bugün samsung u aradım. nereden alırsan al garanti artık geçerli değil.

Ahmet Zıya

Üye
Bende maille samsung'a sormuştum, samsung yurtdışından getirilen telefonlara garanti vermiyor... Akıllı telefonları iyi kullanırsan kolay kolay bozulmaz. Yani bilinmedik uygulamalar tanınmadık programlar vs vs yüklemezsen telefonun sistemine birşey olmaz. Velevki sistemi çökmüş olsa bile bu akıllı telefonlara format atılabiliyo( bi arkadaşım böyle diyor) Dolaysıyla akıllı telefonlar için garanti evresi artık ehemmiyetini biraz yitirdi... Telefonu dşürüp ekranını kırarsan zaten o da garanti dışı. Ona da dikkat et, mesela s3'ün ekran'ı değişimi yaklaşık 200lira civarında...

yusufucan

yusufucan

Üye
benimde tanıdıklarım var yurtdışında telefon göndermek istediler fakat türkiyede garanti geçerli değil yarın öbürgün suya veya yere düşürdüğün zaman at çöpe...300-400 lira daha fazla ver 2 yıl için rahat şekilde kullan benim görüşüm.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
benimde tanıdıklarım var yurtdışında telefon göndermek istediler fakat türkiyede garanti geçerli değil yarın öbürgün suya veya yere düşürdüğün zaman at çöpe...300-400 lira daha fazla ver 2 yıl için rahat şekilde kullan benim görüşüm.
Zaten suya düşürdüğün zaman vs başka önemli sorunlarda garanti ücretli karşılıyor sorunu ,ücretsiz yapabilecek varsa oda KVK dır ,yani garantinin olması yazılımsal ,işlevsel hata vs vs ,yoksa senin dediğin o gibi sorunları zaten direk karşılamıyor garanti

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
alınmaz 150 200 daha fazla ver sorunsuz kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...