Benden de veda buraya kadarmış..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi
Benden de veda buraya kadarmış..
Yıllarca kullandığım (3220,6600,N70,N73,5800,c7 ve adını hatırlayamadıklarım) ve sonuna kadar hakkını vererek kullandığımı düşündüğüm symbian işletim sistemli son nokia c7 telefonumu bırakıp iPhone 5'e geçiş yaptım.Nokia'nın çukura düştüğünü düşünüyorum ve bu çukurdan kurtulması oldukça güç.Zaten son zamanlarda da symbian aktifliğini gittikçe kaybetti,konular azaldı vs.Çok paylaşım yaptım ve bir okadar da paylaşımlardan yararlandım onlar için teşekkür ederim gerçekten.Uzatmak istemiyorum.Çok zamanımı geçirdim yani öyle böyle değil :) Yeri geldi çok iyi savunduk yeri geldi tartıştık ama tartışmaların olması iyi oldu en azından bilinçlendirdi bizi.Artık buraya kadarmış.Bu süreçte Sürç-i lisan ettiysek affola.
Bu forumun da iphone bölümünü durgun gördüğüm için foruma takılma sıklığım çok çok düşecek diye düşünüyorum.Ne diyim hakkınızı helal edin,iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware, Emrgncy, yaren_dede ve 1 kişi daha

man20

man20

Üye
helal olsun tatlım.

• Beğen
Tepkiler: uribaju ve Dede
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
3 yıl oldu neredeyse foruma düzenli takılalı, Serdar ve Hasan'la beraber ilk hatırladıklarımdansın.
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan :)

• Beğen
Tepkiler: uribaju ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Hakkında hayırlısı olsun...

• Beğen
Tepkiler: uribaju
uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi
3 yıl oldu neredeyse foruma düzenli takılalı, Serdar ve Hasan'la beraber ilk hatırladıklarımdansın.
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan :)
sağol kardeşim ozamanlar güzeldi symbian bölümü tartışmalar falan şimdi o ortam kayboldu malesef herkes bırakıyo yavaş yavaş

• Beğen
Tepkiler: Dede
BYFECI

BYFECI

Üye
by by

KayraBey

KayraBey

Üye
sağol kardeşim ozamanlar güzeldi symbian bölümü tartışmalar falan şimdi o ortam kayboldu malesef herkes bırakıyo yavaş yavaş

İnsanlar forumu değil Symbian'ı bırakıyorlar...

asigsasi

asigsasi

Üye
benim ilk arkadaş listeme eklenen sin ne diyelim hayırlı olsun sende hakkını helal et dostum :)

MrExpert

MrExpert

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hayırlı olsun yeni telefonun sanki içinde bir burukluk var symbianı bıraktığın için :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hayırlı olsun yeni telefonun sanki içinde bir burukluk var symbianı bıraktığın için :)

Bu çok normal ben hala symbian kullanıyorum ama o eski günleri ne kadar özlüyorum bilemezsin şimdi uğramıyorum hiç s60 v5 bölümüne...

BYFECI

BYFECI

Üye
Tarzım v2

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
evet lumia alacağım android istemiyorum ios zaten var oyun oynqmam müzik dinlemem telefondan sadece internet arama sms :)

MrExpert

MrExpert

Üye
evet lumia alacağım android istemiyorum ios zaten var oyun oynqmam müzik dinlemem telefondan sadece internet arama sms :)

Evet sadece internet ve arama için Lumia Cihazları ideal ama benim gibi 100-150 uygulama yükleyen biriysen olmaz :ehe

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
Symbian ölmez Maxicep Bölünmez. :kıskıs:

uribaju

uribaju

Üye
    Konu Sahibi

İnsanlar forumu değil Symbian'ı bırakıyorlar...

ben de onu kastetmiştim :)

- - - Eklendi - - -

sağol senelerce symbian kullandığım için benim açımdan büyük bir değişim oldu.Burukluk olmadı aslında çok sıkıntı çektim şimdi iphone sayesinde böyle bir sorunum olmayacak.Tek özleyeceğim yanı herhalde kişiselleştirme olacaktır iphone'da olmuyor çünkü :)

asigsasi

asigsasi

Üye
ileri de bende wp8 alacağım fakat 701 i kesinlikle satmayacağım çerçeve yaptırıp duvara asacağım:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt