İsrail'in kalbi MOSSAD çökertildi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
    Konu Sahibi
İsrail'in kalbi MOSSAD çökertildi!
RedHack ve Anonymous hacker grubu İsrail'e iki koldan saldırarak ağır bir darbe indirdi.

Anonymous hacker grubu, internet sitelerini çökertme eylemleri düzenleyen bir başka hacker grubuyla birlikte MOSSAD'ın resmi sitesini çökerttiğini ve istihbarat bilgilerini ele geçirdiğini açıkladı.

Kızıl hacker grubu RedHack, saldırıdan sonra Twitter hesabına, "Filistinli çocukların yanındayız. Bu saatten sonra yakalansak, işkence görüp öldürülsek bile gam yemeyiz" yazdı.

Twitter'dan MOSSAD'ın saldırı altında olduğunu kaydeden RedHack, saldırıyı Anonymous'un bir kolu olan sector404 isimli hacker grubunun gerçekleştirdiğini ve RedHack olarak saldırıya destek verdiklerini duyurdu.

Dün akşam MOSSAD'ın resmi internet sitesini çökerttiklerini duyuran grup, daha sonra MOSSAD için çalışan 30 bin kişinin isim ve bilgilerinin yer aldığı dokümanları paylaştı.

RedHack'in paylaştığı dosyalara ulaşmak isteyenler nedeniyle paylaşılan adreslere yoğunluk yaşandı ve söz konusu linkler de çöktü. Sonrasında ise dosyalar başka adreslerden yeniden paylaşıldı. Yayınlanan bilgiler arasında ajanların kimlik bilgileri, e-mail adresleri ve Telefon numaraları olduğu belirtildi. teknoloji

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm inansak mı Engin abi ???

Türk-X

Türk-X

Üye
Kaynak?

comando_legend

comando_legend

Üye
Saldıracaklarını söylemişlerdi ve israil bunun için hazırız diyodu. Haberler de saldırının olduğunu bende okudum. Bazı belgeleri paylaşacaklarmış hatta.

salda15

salda15

Üye
Hayır bunu yapınca ne oluyor onu anlamadım bordo klavyeliler işte, hadi yiyorsa gelsinler beni hacklesinler sıkar O biraz :p

:kac:

comando_legend

comando_legend

Üye
comando_legend

comando_legend

Üye
ha ha ha ha ha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...