Lg nexus 4 tavsiye eder misiniz arkadaşlar ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qwerty41

qwerty41

Üye
    Konu Sahibi
Lg nexus 4 tavsiye eder misiniz arkadaşlar ??
Merhaba herkese iyi forumlar.. yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum ama kafam bu aralar çok karışık . Lumia alıcaktım ama eksikleri yüzünden vazgeçtim çok eksiği var ve marketteki adam akıllı oyunlar ücretli :bilmm .

Şuan aklımda 3 telefon var . Nexus 4, Galaxy S3 ve Lumia 820.
S3 herkesin elinde olduğu için aslında benim pek alasım yok biraz farklı olsun diyorum ve s3 ün rami 1 gb , biliyosunuz ki 2- 3 ay içindeki çıkıcak cihazların rami 2 gb , yani kıt kanaat yeten 1 gb ram artık yetmicek oyunlara uygulamalara. Malum LG Nexus 4 'ün Ram'i 2gb oldugu için bu cihaza yakınım şuan
:gul:

Biraz araştırdım ben telefonu , her telefonda oldugu gibi bazı sorunları oldugunu duydum ve ne kadar yaygın bu sorunlar bunları öğrenmek için açtım bu konuyu .

1-) Wifi ve şebeke az çekiyormuş .
2-) Konuşma esnasında cızırtı geliyormuş.
3-) Batarya az gidiyor ama 4.2.2 ile biraz iyileştirilmiş diye duydum.
4-) Kamera performansı çok iyi degilmiş aslında ben biraz youtubeden filan videolarını izledim fena degil iyi sayılır.
5-) Bazı oyunlarda kasıyor denmiş . ( İzlediğim videolardaki oyunlarda hiç kasmadı ama bilmiyorum oyunlar Asphalt 7, Nova 3, Most wanted , gibi oyunlarda sorun yoktu )

Telefon googlenın güncellemelerini ilk alıcak bunu biliyorum güncel yani :) Bu yukarıda yazdığım sorunlarla ilgili lütfen kullanan arkadaşlar ne kadar doğru ne kadar yanlış bu söylemler yardım ederseniz sevinirim .. En az 2 sene idare etmesi lazım bu telefonun beni o yüzden iyi bir karar vermem lazım . Şimdiden İyi aksamlar..
:bye2:

Buğra

Buğra

Admin
oyunlarda kasma gibi bir durum söz konusu değil :) bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz :good:

qwerty41

qwerty41

Üye
    Konu Sahibi
oyunlarda kasma gibi bir durum söz konusu değil :) bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz :good:

Teşekkürler .. Peki bu diğer yazdığım sorunlar var mı ? Yani Wifi ve en önemlisi konuşma esnasında cızırtı filan :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Wi-Fi gayet iyi . Canavar gibi çekiyor valla.
Asla cizirti olayi yok cihaz da .
Kamera performansi son derece iyi . özellikle gündüz çekimi.

Ben aldim gecen hafta . Her anlamiyla kusursuz bir cihaz.

qwerty41

qwerty41

Üye
    Konu Sahibi
Wi-Fi gayet iyi . Canavar gibi çekiyor valla.
Asla cizirti olayi yok cihaz da .
Kamera performansi son derece iyi . özellikle gündüz çekimi.

Ben aldim gecen hafta . Her anlamiyla kusursuz bir cihaz.

Tesekkurler..

skywalker06

skywalker06

Üye
kamera çekimi karanlıkta çok iyi değil ama gündüz iyi çekiyor inceleme videolarından biliyorum panoramik fotoğraf çekme özelliği var ve oyunlar kasacağını hiç sanmıyorum çünkü güçlü bir cihaz tek kötü yanı bana göre hafıza kartı takılamaması onun dışında fiyatına göre çok iyi

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Lumia 920 aldim bir ay kullandim iPhone 5 aldim 1 ay kullandim nexus 4 aldim iki aydir kullaniyorum ustu cikarsa Düşünürüm değiştirmeyi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sende neymissin maşallah .:D

enterneoll

enterneoll

Üye
s3 veya note 2 almanı tavsiye ederim ama nexus 4 de çok güzel bir cihaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt