Arkadaşlar PS3'ü kırdırıyorum,Oyun Tavsiyelerinizi Alabilir miyim ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar PS3'ü kırdırıyorum,Oyun Tavsiyelerinizi Alabilir miyim ? :)
öncelikle konuma hoş geldiniz ve okuyup yorum yapacağınızı düşünerekten şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

PS3'üm 160 GB't Slim kasa(kırdırılabilir modellerden) düşündüm ki ben zaten online oynamıyorum madem oynamıyorum oyun başı ortalama 50 TL para vermenin bir anlamı yok diye düşündüm :evet:

bu siteyi biraz araştırma biraz da tavsiye üzerine buldum :adamı aradım şunları söyledim ;

benim elimde Sony Playstation 3 160 GB't Slim downgrade destekleyen modellerden dedim adam bana emin olabilmek için ps3'ün kodunu söyledi bende "0D" olarak kendisine söyledim tamam doğru biliyormuşsun kırılıyor dedi ben 4.30 FW'sinin yüklü olduğunu ve downgrade gerektiğini söyledim oda olur dedi ardından oyun da yükleteceğimi ve 50 Tane falan oyun yükletmek istediğimi söyledim ve geçenlerde benim ps3'ün bir kolunda ufak bir arıza meydana geldi onuda söyledim hepsi toplu olarak ne kadar olur dedim,150 TL olur dedi ama senin HDD 160 GB't 50 oyun almaz dedi bende biliyorum dedim elimde ps3'le uyumlu 500 GB't HDD var dedim oda peki dedi adresimi siteden alıp ps3'ü bana gönderebilirsin bende 1 gün içerisinde yaparım dedi bende kabul ettim 1-2 hafta içinde size dönerim dedim sonra kendim bir oyun listesi oluşturdum ve aklıma gelen bütün güzel oyunları yazdım :ehe ;

şimdi merak ediyorum başka hangi güzel oyunu yüklemeliyim ? :evet: aklıma şimdilik bunlar geliyor...

tavsiyelerinizi JET hızıyla bekliyorum :ehe

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Zaten en iyilerini yazmışsın. Bir oyuna 100 tl verecek kadar zengin değiliz. Kırdırman en doğrusu.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
PC'ye geçeyim sana bir kaç oyun önerisinde daha bulunurum.

Türe

Türe

Üye
Uncharted i da ekle :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
XBOX 360 kullandığımdan bazı oyunların ismi (genellikle sonrasındaki ekler) değişik olabilir sen bakarsın onlara.Hatırladıklarımı PS3'teki adıyla yazıyorum zaten.

Öncelikle bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olan Monster Hunter'ı ekle, kesin ekle.Oyun oynadığı en iyi RPG Sykrim falan halt etmiş yanında.Ama şöyle bir durum var oyunu tam anlamıyla anlayabilmen ingilizcen iyi bile olsa 6 ay kadar sürüyor :D Gerçi online oynayamadıktan sonra ne kadar zevk alırsın bilemem.

Sykrim'i zaten söylememe gerek yok.

Infamous PS3'ün efsanelerindendir eklemelisin bence.

Wipeout eğlenceli olur değişik yarış oyunlarını severim.

Crash Bandicoot Mind Over Mutant'ı öneririm her ne kadar PSOne'daki Crash'lerin yerini tutmayıp biraz aksiyona kaysa bile Crash her türlü Crash'tir.

Sypro : Skylanders'ı da indir derim çok severim PSOne'dan beri.İmkanın var ise PSONE-PS2 falan bütün Sypro serisini yüklet derim ben.

Mortal Kombat serisini nasıl koymazsın şaşırdım.Mortal Kombat 9 şu adını hatırlamadığım DC Universe'lu olan.

Dead or Alive 5

LEGO Oyunları

Lord of the Rings'in PS3 oyunu

Kinect destekli mükemmel bir Star Wars oyunu vardı.Tıpkı XBOX360'taki gibi PS3'teki Star Wars'ların birinde move desteği olacağı söylentileri vardı bi ara Star Wars: Force Unleashed 2'dı sanırsam adı bir bak istersen.

Aklıma gelmedi bir anda.Geldikçe eklerim.

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Göremedim kusura bakma :)

önemli değil düşünmen yeterli kardeşim :)

- - - Eklendi - - -

XBOX 360 kullandığımdan bazı oyunların ismi (genellikle sonrasındaki ekler) değişik olabilir sen bakarsın onlara.Hatırladıklarımı PS3'teki adıyla yazıyorum zaten.

Öncelikle bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olan Monster Hunter'ı ekle, kesin ekle.Oyun oynadığı en iyi RPG Sykrim falan halt etmiş yanında.Ama şöyle bir durum var oyunu tam anlamıyla anlayabilmen ingilizcen iyi bile olsa 6 ay kadar sürüyor :D Gerçi online oynayamadıktan sonra ne kadar zevk alırsın bilemem.

Sykrim'i zaten söylememe gerek yok.

Infamous PS3'ün efsanelerindendir eklemelisin bence.

Wipeout eğlenceli olur değişik yarış oyunlarını severim.

Crash Bandicoot Mind Over Mutant'ı öneririm her ne kadar PSOne'daki Crash'lerin yerini tutmayıp biraz aksiyona kaysa bile Crash her türlü Crash'tir.

Sypro : Skylanders'ı da indir derim çok severim PSOne'dan beri.İmkanın var ise PSONE-PS2 falan bütün Sypro serisini yüklet derim ben.

Mortal Kombat serisini nasıl koymazsın şaşırdım.Mortal Kombat 9 şu adını hatırlamadığım DC Universe'lu olan.

Dead or Alive 5

LEGO Oyunları

Lord of the Rings'in PS3 oyunu

Kinect destekli mükemmel bir Star Wars oyunu vardı.Tıpkı XBOX360'taki gibi PS3'teki Star Wars'ların birinde move desteği olacağı söylentileri vardı bi ara Star Wars: Force Unleashed 2'dı sanırsam adı bir bak istersen.

Aklıma gelmedi bir anda.Geldikçe eklerim.

:tşk: kardeşim,bunları da listeye ekliyorum :)

Mortal Combat var sen görememişsin sanırım :evet: Mortal Combat serisi diye yazdım sağ tarafta :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
  • Beğen

ryder07

Üye
Bence kırdırma yoksa yeni güncellemede ps3 çöplük olur ha illa istiosan sana XBOX öneririm eğer illa kırdırcaksan sana 2013 TEKİ TÜM OYUNLARI ÖNERİRİM :D bu arada yazın süper :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bence kırdırma yoksa yeni güncellemede ps3 çöplük olur ha illa istiosan sana XBOX öneririm eğer illa kırdırcaksan sana 2013 TEKİ TÜM OYUNLARI ÖNERİRİM :D bu arada yazın süper :D

yazım süper mi :ehe

kardeşim yanlış anlama da konu biraz hort oldu ya :evet: ps3'ü ben kırdırdım sonra sıkıldım ve pc ye ihtiyacım olduğu için sattım :) şu anda lenovo z580 kullanıyorum sonuna kadar pişman değilim parasını hak ediyor makine Allah için :)

nokiae6

Üye
Kardeş zenginlikle alakası yok sizinki hırsızlığa girmez mi adamlar o kadar emek veriyor yapıyor sizde emeğe saygı olsun diye alamazmısınız mesela ? En azından bağımsız oyun yaratıcılarının yaptığı firmalarınınkini alsanız hani bi sony oyunu değilde telltale games gibi firmalarının ki ?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş zenginlikle alakası yok sizinki hırsızlığa girmez mi adamlar o kadar emek veriyor yapıyor sizde emeğe saygı olsun diye alamazmısınız mesela ? En azından bağımsız oyun yaratıcılarının yaptığı firmalarınınkini alsanız hani bi sony oyunu değilde telltale games gibi firmalarının ki ?

Bende ilk zamanlar senin gibi düşünüyordum ve orijinal oynuyordum ama artık elimdeki oyunlar sikmaya başladı farcry 3 gibi oyunları oynamak istedim fakat öyle bir durum olduğunda da ps3 e 1.000 TL falan yatırım yapmam gerekecekti bende kirdirdim sonra zaten dualshock 3 le aram kötüydü daha da kötü oldu bende makineyi sattım

Şimdi Lenovo Z580 im var BitTorrent im var deamon tools um var rahatim :eller:

Eğer maddi açıdan problemim olmasaydı emin ol orijinal oynardim, o oyun yapımcıları zaten trilyonluk adamlar yani zaten kazanacaklarini kazanmislar benim hack yapip oynamam onlar için pekte birşey degistirmez :) bırak 1-2 Trilyon az kazansın gevurlar :ehe

nokiae6

Üye

Bende ilk zamanlar senin gibi düşünüyordum ve orijinal oynuyordum ama artık elimdeki oyunlar sikmaya başladı farcry 3 gibi oyunları oynamak istedim fakat öyle bir durum olduğunda da ps3 e 1.000 TL falan yatırım yapmam gerekecekti bende kirdirdim sonra zaten dualshock 3 le aram kötüydü daha da kötü oldu bende makineyi sattım

Şimdi Lenovo Z580 im var BitTorrent im var deamon tools um var rahatim :eller:

Eğer maddi açıdan problemim olmasaydı emin ol orijinal oynardim, o oyun yapımcıları zaten trilyonluk adamlar yani zaten kazanacaklarini kazanmislar benim hack yapip oynamam onlar için pekte birşey degistirmez :) bırak 1-2 Trilyon az kazansın gevurlar :ehe

Ben ne demişim orada kardeş zaten yeni çıkan bağımsız oyunları destekleseniz dedim en iyi oyunlar onlardan çıkıyor genelde. Bkz: The walking dead , Don't Starve vb. Ben zaten zengin olana kazandırın demiyorum. Bende pc de var ps3 de var. Telefonlara da mesela yeni çıkanlara destek oluyorum.Zaten korsan kullanmadan olmaz.

• Beğen
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Oyun değilde 1-2 not verim dedim:

1- Dikkat et sakın OFW update yapma..!

2- Sadece CFW update yap

Bunları dedim çünkü bazı oyunları indirirsen içinde updateleri olur onları yüklersen bi' daha geri çevirmen 100 lira tutar ve parçalarını çalabilirler... Yani dandik yapabilirler... Peki nasıl yüksek modeleri oynarsın? CWF update yap ya da eboot yap...

darkness24

Üye
Bence Heavy Rain yükle bendede ps3 var ama kırdıramadım birtürlü oyun oynayamıyorum öğrenciyim şuan işe girer para kazanırsam kırdırıcam inş :D ben kırdırırsam heavy rain yüklerdim sonra pes 2013 ile fifa 2013 yüklerdim tabikide :D

ekleme: Oyun oynayamıyorum derken yeni oyunları 100 tleden aşağı yok ps3 oyunu elimde birkaç oyunum varda sıktılar hep oynamaktan takas etmek isterdim :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ben makineyi kırdırdım ve sattım konu biraz hort yani ama olsun yinede :tşk: arkadaşlar :evet:

konu :locked:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

• Beğen

Üst Alt