c6-01 ve galaxy young yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 ve galaxy young yardım
arkadaşlar bizim bi arkadaşta galaxy vardı. Bluetoothla müzik atçaktı. O arada ne yaptıysa tüm resimleri fln almış. Telefonun her yerine erişti hemen blutoothu kapattım ama nafile. Xd şimdi ne yaptı ve nereye nasıl şikayet edebilirim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bunun için bir uygulama vardı o şekilde yapmıştır, özel video ve resimlerin veya dosyaların varsa durumu emniyete bildirebilirsin. Yada kaba kuvvet kullanmakta alternatif olabilir :)

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
bunun için bir uygulama vardı o şekilde yapmıştır, özel video ve resimlerin veya dosyaların varsa durumu emniyete bildirebilirsin. Yada kaba kuvvet kullanmakta alternatif olabilir :)

Kaba kuvvet iyi olabilir peki bu program symbrian da varmı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bi sormak lazım google amcaya ama Android için vardı sanırım yada bilen varsa yazar heralde :)

MaxipmaN

Üye
polise git dalga geçene de aldırma döv falan diye önemli birşey dövsen de bişey değişmez bilgisayarına atabilir

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
polise git dalga geçene de aldırma döv falan diye önemli birşey dövsen de bişey değişmez bilgisayarına atabilir

çocuk bir şey bilmio zaten paralı programmış hack falan değil resimleri mesajarı falan alıyo. Aynı bluetoothla pcye bağladığındaki gibi

h.ozdemir09

Üye
nokialar içinde öyle bir uygulama var biliyorum karşı tarafın resimlerini görüp ken telefonuna kaydedebiliyorsun ama ismini bilmiyorum googledan araştırmak lazım. bluetoothu kullanmadığın zaman kapatmayı unutma
edit: btexplorer olabilir yarın daha ayrıntılı bakarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt