LG Nexus 4 - Kamera Performansı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
LG Nexus 4 - Kamera Performansı
Merhaba arkadaşlar. LG Nexus 4 kullancılarına birkaç sorum olacak.

Kamera performansı kötü diyorlar, tarafsız bir şekilde kamerasının nasıl olduğunu söyler misiniz?

Biliyorsunuz telefona hafıza kartı takılmıyor ve telefonda 16gb hafıza var. Hafıza yeterli mi?

Telefonun 4.7 inç ekranı var ama ekranın alt tarafı dokunmatik tuşlara ayrılmış, yani kullandığımız ekran aslında 4.7inç olmuyor, yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Samsung Galaxy S3 ve LG Nexus 4 arasında kaldım. Nexus 4 ün hafıza problemi olmasa hiç düşünmicem... Siz ne diyorsunuz buna, s3 mü nexus 4 mü?

Objektif cevaplarınızı beklıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

salda15

salda15

Üye
4s al

enver_techno

enver_techno

Üye
Nexus4'ün kamerasına kötü diyen delirmiş olmalı bence. Gece biraz ezik çekiyor ama gündüz süper. Hafızası da gayet iyi. Dünyayı indirecek halin yok ya :D Benim bildiğim 4.7 ekranının boyutu tuşlar hariç :hmmm

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
Beni aşıyor kardeş fiyat olarak

- - - Eklendi - - -

Nexus4'ün kamerasına kötü diyen delirmiş olmalı bence. Gece biraz ezik çekiyor ama gündüz süper. Hafızası da gayet iyi. Dünyayı indirecek halin yok ya :D Benim bildiğim 4.7 ekranının boyutu tuşlar hariç :hmmm

modern combat most wanted gibi oyunlar zaten 1 2 gb :( Kamerası için herkes kötü diyordu ama bilmiyorum. elime almadım hiç telefonu, aldığım an bakıcam kamerası nasıl diye

enver_techno

enver_techno

Üye
Beni aşıyor kardeş fiyat olarak

- - - Eklendi - - -

modern combat most wanted gibi oyunlar zaten 1 2 gb :( Kamerası için herkes kötü diyordu ama bilmiyorum. elime almadım hiç telefonu, aldığım an bakıcam kamerası nasıl diye
Telefon çok güzel ama tamamen de bilgisayar gibi davranmaya gerek yok ki. 1 2 GB'lık oyunlar yerine biraz daha küçük oyunlar tercih et bence. MostWanted Modern Combat gibi oyunları bilgisayarda oynayınca çıkıyor tadı :oke: Telefonda biraz küçük kalıyo bence

prodetör64

Üye
1=Gece çekimleri hariç çok güzel
2=Sana bağlı ama bana fazlasıyla yetiyor.
3=Bana veriyor ama sana nasıl hissettirir
bilmem.Bence Tuşların ekran olması ii.
4=Tarafsız olarak Perfor.Güç.
Hız.Güncelleme.Stabillig.Oyun.Donanım için Nexus 4 Kamera ve ses için S3

• Beğen
Tepkiler: technoshark
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben aldim teknosa dan gecen hafta 1400 TL ye .
Her yönüyle mükemmel bir cihaz Nexus 4 ...
Tasarimi ayri bir olay zaten ...
Kamera performansi gündüz mükemmel ... Gece istenilen kaliteyi vermiyor . Bana gore hicbir cihaz gece istenilen kaliteyi vermiyor piyasada ki ...

Kesinlikle nexus 4 al diyorum ...

• Beğen
Tepkiler: master_fore, Dede ve technoshark
technoshark

technoshark

Üye
Yani S3 ile kıyaslama yapman bence birazcık tuhaf olmuş ama ikisi arasındaki tercih meselesi olunca tabiki Nexus 4 deriz sana.. tasarım bakımından olsun, güç ve performans bakımından olsun Her türlü Nexus 4 yani.

@DiaBLoS' unda dediği gibi gece çekimlerinde çoğu cihaz istenileni veremeyebilir, nitekim fotoğraf makinesi değil bu :)

Şimdiden hayırlı olsun alacağın telefonun.

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar. en uygun nereden alabilirim?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Teknosa da satisi var .
Bir de turkcell bayilerinde . 1400 TL ye temin edebilirsiniz.

KayraBey

KayraBey

Üye
Allah razı olsun @DiaBLoS sıkılınca bana verecek makineyi.Bende çok seviyorum Nexus 4'ü :kıskıs:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet evet . Anlaşmayi da imzaladik.:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Teknosa da satisi var .
Bir de turkcell bayilerinde . 1400 TL ye temin edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt