Beş kardeşle evlendi

Sponsorlu Bağlantılar

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Beş kardeşle evlendi
Hindistan’da 21 yaşındaki bir kadının, beş kardeşle evli olduğu ortaya çıktı. Rajo Verma, küçük oğlunun babasının hangi eşi olduğunu bilmiyor.

Hindistan’ın kuzeyinde küçük bir köyde yaşayan Rajo Verma, hepsi kardeş olan beş kocasıyla birlikte yaşıyor.

21 yaşındaki genç kadın, dört yıl önce ilk olarak görücü usulüyle eşi Guddu’yla evlenmiş ancak daha sonra damadın diğer dört kardeşiyle de evlenmeye başlamış.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan Verma, “Başlarda biraz garipti. Eşlerime olan sevgim eşit. Çocuğumun babasının kim olduğunu da bilmiyorum ancak bunun bir önemi yok” dedi. Verma’nın ilk eşi Guddu ise, “Verma’yla sırayla cinsel ilişkiye giriyoruz. Eşimi kıskanmıyorum. Biz büyük ve mutlu bir aileyiz” dedi.

Yedi kişilik aile, bir odalı evde battaniyeler üzerinde uyuyor. Beş kocasıyla yaşadığı hayattan memnun gözüken Verma, “Bir çok evli kadından daha çok ilgi görüyor, daha çok seviliyorum. Hayatımdan çok memnunum’’ dedi.

Hindistan’ın kırsal kesimlerinden çok eşlilik sıkça görülüyor. Özellikle erkek egemen bölgelerde, bir kadının birden fazla eşinin olması normal karşılanıyor. Kardeşlerin aynı eşle evlenmesinin nedeni ise aileye ait toprakların aile içinde kalmasını sağlamak.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
toprağın batsın ne insanlar var ya

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
bu nasıl bi zihniyet ya

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
sonlara lut kavmi gibi olacak

Legendary.

Legendary.

Üye
Bu kadar da genişlik olamaz pes artık :angry:

BYFECI

BYFECI

Üye
Yok artık

Turan

Turan

Üye
kadının işi zor

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi ve pazar günleri tatil günleri :ehe

Türk-X

Türk-X

Üye
...

salda15

salda15

Üye
tadını çıkart gülüm

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
:oha::oha::oha::oha::oha::oha::oha::oha:

MrExpert

MrExpert

Üye
Tövbe Tövbe :off:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Tren Yapmışlar :D

Turan

Turan

Üye
malzeme yalama olcak :D

Akıncı

Akıncı

Üye
:hmmm

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
kendi tercihi ister mutluysa devam etsin :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Biz müsadeli olmasına karşı bırak 4'ü 2nciyi istesek yer yerinden oynar :)

ka_za

ka_za

Üye
Sorun kadında değil kardeşlerde. Kadınada yazik işi zor :D

Üst Alt