Lockscreen Wigitizer: Kilit Ekranı İçin Widget Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Lockscreen Wigitizer: Kilit Ekranı İçin Widget Uygulaması

Lockscreen wigitizer; canlı batarya ve hava tahmini simgelerini kullanarak Windows Phone 8 kilit ekranınızı özelleştirmenizi sağlayan eşsiz bir uygulama.

Kullanıcılar galeriden herhangi bir resmi seçip ihtiyacına göre düzenleyebiliyor. Yine buna ek olarak, seçilen batarya yada hava durumu simgesi ihtiyaç ve gereksinimlere göre kilit ekranının istenen yerinde görüntülenebiliyor.

Lockscreen wigitizer uygulamasının çoklu dil desteği bulunuyor. Aynı zamanda batarya ve hava durumu simgeleri için çeşitli özelleştirilebilir, kullanımı kolay ayarlar da yer alıyor.

Eğer Android'deki gibi batarya ve hava durumu widgetları görmek istiyorsanız, kesinlikle bu uygulamayı seveceksiniz..

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve verilen indirme linkinden uygulamaya ulaşabilirsiniz.
Uygulamanın mağazadaki fiyatının 2 TL olduğunu belirtelim.

[video=youtube;GHHaaftFbo8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GHHaaftFbo8[/video]

• Beğen
Tepkiler: n000k

papakudioflu

papakudioflu

Admin
dostum bence videoyu kimse izlemesin daha iyi. Dun gece gordum ben videoyu da bu kadar mi kotu cekim yapilir:ah

Yalniz uygulama gercekten hoş bir goruntu veriyor kilit ekranina.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
BYFECI

BYFECI

Üye
İdare eder.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
bu uygulama yada benzerinin ücretsiz olanı varmı arkadaşlar malum cihaz türkcell rom türkcell reklamı var

n000k

n000k

Üye
bu uygulama yada benzerinin ücretsiz olanı varmı arkadaşlar malum cihaz türkcell rom türkcell reklamı var
ne alaka turkcell romlu olmasının?? buna benzer beleşi yok maalesef.. artı telde turkcell reklamı nerde?? benimkide turkcell romlu!!

- - - Eklendi - - -

bu arada güzel uygulama Özgür :) indirebilirim hemen.. yalnız merak ettiğim inşallah weather flow gibi arada problem yaratmaz..

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
ne alaka turkcell romlu olmasının?? buna benzer beleşi yok maalesef.. artı telde turkcell reklamı nerde?? benimkide turkcell romlu!!

- - - Eklendi - - -

bu arada güzel uygulama Özgür :) indirebilirim hemen.. yalnız merak ettiğim inşallah weather flow gibi arada problem yaratmaz..
sizin kilit ekranındaki görüntü nedir mavi türkcell görüntüsü değilmi bende öyle

n000k

n000k

Üye
sizin kilit ekranındaki görüntü nedir mavi türkcell görüntüsü değilmi bende öyle
:D güzel kardeşim onu istersen değiştirebilirsin her türlü.. turkcell rom ile nokianın stock romu arasındaki tek fark.. bizimkinde ekstradan turkcell ringtone ile turkcell resim kilit ekranı.. sadece tek fark bu!!birde bizde operator romu yüklü olduğu için.. yazılım güncellemeleri azcık geç geliyor ama şunu söyliyim. portico güncelemesi bizede diğer stock rom yüklü cihazlarla aynı zamanda geldi..

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
:D güzel kardeşim onu istersen değiştirebilirsin her türlü.. turkcell rom ile nokianın stock romu arasındaki tek fark.. bizimkinde ekstradan turkcell ringtone ile turkcell resim kilit ekranı.. sadece tek fark bu!!birde bizde operator romu yüklü olduğu için.. yazılım güncellemeleri azcık geç geliyor ama şunu söyliyim. portico güncelemesi bizede diğer stock rom yüklü cihazlarla aynı zamanda geldi..

benim amacımda onu değitirebilmek nasıl değiştirildiğini bildirmeniz yeterliydi romdan falan şikayetim yok amacım sadece o resmi değiştirebilmek

- - - Eklendi - - -

tamam arkadaşlar özür değiştidim valla inanın daha yeni farkediyorum kilit ekranı ayarlarda varmış

n000k

n000k

Üye
benim amacımda onu değitirebilmek nasıl değiştirildiğini bildirmeniz yeterliydi romdan falan şikayetim yok amacım sadece o resmi değiştirebilmek
sen hiç telini kurcalamadınmı yani?? :hmmm nasıl iştir bu yaa!!! iyi madem anlatayım telin ayarlar bölümüne gir ve kilit ekranı kısmına dokun.. arka plan denilen yere dokun.ondan sonra orda sana seçenekler çıkcak .. fotografı seçersen album bölümüne gider ordan istediğin resimi seç!!!

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
sen hiç telini kurcalamadınmı yani?? :hmmm nasıl iştir bu yaa!!! iyi madem anlatayım telin ayarlar bölümüne gir ve kilit ekranı kısmına dokun.. arka plan denilen yere dokun.ondan sonra orda sana seçenekler çıkcak .. fotografı seçersen album bölümüne gider ordan istediğin resimi seç!!!

Ustadım biraz arkadaşı azarlar gibi bir cevap olmuş sanki yazdıkların :)

Konu için Teşekkürler ama bazı batarya programları kendi özelliğindede yok mu kilit resminde ne kadar kaldığını gösteren ben var diye hatırlıyorumda :)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Ustadım biraz arkadaşı azarlar gibi bir cevap olmuş sanki yazdıkların :)

Konu için Teşekkürler ama bazı batarya programları kendi özelliğindede yok mu kilit resminde ne kadar kaldığını gösteren ben var diye hatırlıyorumda :)
canı sağolsun arkadaşımızın olur böyle şeyler bilmemek ayıp değil öğrenmemek bizde öğreniyoruz işte

n000k

n000k

Üye
canı sağolsun arkadaşımızın olur böyle şeyler bilmemek ayıp değil öğrenmemek bizde öğreniyoruz işte
yav azarlamak değilde :) ne bileyim ben altını üstünü getiririm elimdeki yeni şeyin.. basit birşey olduğu için bildiğini düşünüyordum.. neysem varsa kusurum affola :)

serinaga

serinaga

Üye
Teşekkürler ...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Özgür Abi'ye teşekkür ediyorum bu uygulamayı bizlere tanıttığı için.

Uygulama 2.0 sürümüne güncellendi, gelen değişiklikler
  • Piksel Sorunları çözülmüş
  • Yeni ikonlar ve çözünürlükler gelmiş
  • Yeni tasarım ve katmanlar gelmiş
  • Performans iyileştirmeleri yapılmış.

Uygulamaya erişebilirsiniz.(2.00TL)

• Beğen
Tepkiler: n000k ve bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi