Sim City Alıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Sim City Alıyorum.
Merhaba arkadaşlar PlayStore'dan Pcm için SimCity alıcam malum pcm ezik crysis cod filan kaldırmıyor umarım Simcity kaldırır bu konuyu da size sormayı kararlastırdım Sistem özelliklerim Pentimum 4 2.0 ghz 2GBRam 512MB Atı Readon x1050 arkadaslar sistemim yeter mi bu oyuna ve orjinal mi alıyım yoksa korsan mı oynayayım kararı sizlere bırakıyorum orjinal fiyatını da bakabilirsiniz orjinal seçersem buradan alıcam : cevaplarınızı bekliyorum.

bu oyunun son versiyonu değilmi ?

BYFECI

BYFECI

Üye
Yeter, Orjinal al.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar eminsiniz dimi Hani 2013'te çıkan SimCity varya gerçekten yetiyo mu ? eminsiniz dimi bak ? (şaşıdığımdan söylüyorum :aha:) son bi kac tane daha yorum alıp hemen satın alıcam oyunu .

burakkk97

Üye
Once warez'ini indir dene paran bosa gitmesin :oke:

BYFECI

BYFECI

Üye
arkadaşlar eminsiniz dimi Hani 2013'te çıkan SimCity varya gerçekten yetiyo mu ? eminsiniz dimi bak ? (şaşıdığımdan söylüyorum :aha:) son bi kac tane daha yorum alıp hemen satın alıcam oyunu .

Zaten tek ben yorum attım, eminim.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
ama can you run it'de öyle demiyor ? playstore da da baska istiyor ?:hmmm

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Cevap veren yokmu

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Eğer can you run it'te ekran kartında yetersizlik uyarısı veriyorsa (mb olarak değil de diğer özellikleri bakımından bu hatayı veriyorsa) oyunu alma. Yok eğer işlemci konusunda sorun yaratıyorsa, o zaman grafik değerlerini en düşük seviyeye getirip oynayabiliyorsun genelde. Kesin garanti için de netten önce indirip bi dene. Eğer sorun yaşamazsan orjinalini alırsın.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
niye orjinal ?

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
İşte can you run it sonuçları :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt