Windows Phone 8 güncellemesi Apollo Plus Hk.

Sponsorlu Bağlantılar

arkone

arkone

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8 güncellemesi Apollo Plus Hk.
""Apollo Plus olarak anılan bir güncelleme 2013′ün ilk çeyreği içerisinde çıkacak. ""

Her sitede bu makaleyi duyuyorum bu çeyrek hangi çeyrek ? nisan ayına girdik giricez sabırsızlıktan başıma ağrılar girdi..

Allah aşkına bu güncelleme ile ilgili birileri her ne biliyorsa açıklasın yazsın lütfen..

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Nisanda bir güncelleme var ama o GDR 2 diye biliyorum
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

arkone

arkone

Üye
    Konu Sahibi
papakudioflu abi bu konuya Bi el atsan delirivericem gayri..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Apollo Plus güncellemesi ikinci veya üçüncü çeyrekte gelecek,son çeyrekte de wp Blue bekleniyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaşlar güncelleme takvimi işliyor. Şu anda beta aşamasında olan 1308.xxxx sürümü buyuk ihtimalle Nisan ayı icinde yayınlanıcak. Yıl sonuna kadar 3 tane daha guncelleme yayinlanicak ve şundan emin olun yil sonunda alacaginiz wpblue guncellemesiyle mevcut wp8'i birbiriyle karşilaştirinca aradaki farka inanamayacaksiniz. Degişik konular icinde yapilacak veya yapilmasi gereken degişiklikleri belirttik zaten. Biraz daha sabirli olarak sisteme gereken şansi verin inanin memnun kalicaksiniz.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
arkone

arkone

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler abi bilgilendirme için.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Madem güncelleme yapacaklar ya şimdiden haber vermesinler yada şimdi yapsınlar. Adamlara bak

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

nanotex

nanotex

Üye
Windows güncelleme konusunda çok yavaş

hsngul44

hsngul44

Üye
bende s3 var istersen takasa açığım yeni aldım kutuda duruyor kardeşime aldım haftaya burada kardeşim
lumia da olur kardeşim için

- - - Eklendi - - -

siyah rengi

- - - Eklendi - - -

şarja bile takmadım düşün yani

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
tamam kardeşim ben ciddi olarak değişmeye hazırım bendeki lumia faturalı garantili en ufak bi sıkıntı yok rengi sarı ön ve arka korumalarda kullanıldı yani sıfır gibi bir cihaz eger ciddiyseniz ve sizin cihazda türkiye garantili ve faturalı ise irtibata geçelim

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Android'den Nokia WP'ye geçen bazı arkadaşlar sıkılmış herhalde..

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla ben şuan başka hiç bir telefona geçmem, bu seferde lumia telefonumun artılarını arar olurum ve geçtiğim yeni telefonun eksileri rahatsız etmeye başlar. :D yanlışlar doğruları götürünce en yüksek puanı bende yine benim lumiam alıyo :P

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Vallahi eksikleri betaları TR dil desteği vs biran önce gelsin artık

nanotex

nanotex

Üye
bende s3 var istersen takasa açığım yeni aldım kutuda duruyor kardeşime aldım haftaya burada kardeşim
lumia da olur kardeşim için

- - - Eklendi - - -

siyah rengi

- - - Eklendi - - -

şarja bile takmadım düşün yani
Ben istiyorum onu hemen takas edelim :D

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
bende talip oldum ama arkadaştan ses yok ..

Üst Alt