Diğer Klasörü Sorunu (3gb!!!)

Sponsorlu Bağlantılar

eSpi0n

eSpi0n

Üye
    Konu Sahibi
Diğer Klasörü Sorunu (3gb!!!)
shrin storage ve diğer temizleme programları işe yaramadı her defasında, daha da doldu,bi türlü boşaltamlıyorum yardım edin.bi tek asphalt var onunlada 3,20 kusur bos yer olmalıydı.format dısında çözüm önerebilecek var mı?

serinaga

serinaga

Üye
BEKLİYORUZ hepimiz şu güncellemeyi :bilmm, bende 3,24 Gb. oldu, Evet haklısın storage temizleme uygulamaları da işe yaramaz oldu :off:

blackss

Üye
Bende diğer klasörü 7.74 gb gözüküyor ;(
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nisan ayı içerisinde güncelleme dağıtılmaya başlanacak ve "Diğer klasörü" sorunu çözülecek.
Şu an için hepimiz mevcut durumla ya da mağazadaki yazılımlarla idare ediyoruz.
Güncelleme dağıtılmaya başlar başlamaz buradan bilgilendireceğiz.

Ya da eğer durum bekleyemeyecek kadar kötü ise güncellemeyi Navifirm'den indirip flaşlama yoluna gidebilirsiniz.
Ancak deneyimli bir kullanıcı değilseniz, flaşlama olayına girmeyip beklemeniz daha sağlıklı olur.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
gdr2 ile bu sorun çözülüyor ben flashladım diğer silinebiliyor ancak beta olduğundan bazen kapasite kontrolde bekliyor ha bekliyor güncellemeyi beklemek lazım.

eSpi0n

eSpi0n

Üye
    Konu Sahibi
Nisan ayı içerisinde güncelleme dağıtılmaya başlanacak ve "Diğer klasörü" sorunu çözülecek.
Şu an için hepimiz mevcut durumla ya da mağazadaki yazılımlarla idare ediyoruz.
Güncelleme dağıtılmaya başlar başlamaz buradan bilgilendireceğiz.

Ya da eğer durum bekleyemeyecek kadar kötü ise güncellemeyi Navifirm'den indirip flaşlama yoluna gidebilirsiniz.
Ancak deneyimli bir kullanıcı değilseniz, flaşlama olayına girmeyip beklemeniz daha sağlıklı olur.

En iyisi ben güncellemeyi bekliyeyim o zaman flaşlama işini pek anlamıyorum zaten(rom atma gibi birşey sanırım ama)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
6 gb :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
ben bu klasorun yerını bulamadım yahu nerd e o vey abendemı yok anlamadım

IVI-Elia

Üye
Navideki son sürüm var.Asphalt 7 ve daha birçok oyun ve uyg. yuklu 1GB arada 100-500 mb artıyor ama.Kapasite kontrolü uyg. olaya el atıyor ve tekrar azaltıyor....

bozokluht

bozokluht

Üye
Seninki iyiymiş yine benimki 9 gb oldu oyunlarla falan uğraşmamak için flaşlamıyorum.

eSpi0n

eSpi0n

Üye
    Konu Sahibi
garip bisey telefonu her aç-kapat yapışımda 1-2 bazen 3 er mb yer bosalıyor diğerden.(bozulurmu surekli kapat aç yapsam?)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
merhaba arkadaşlar aynı sorun format öncesi bendede vardı format sonrası durum çözülüyor tbii sabretmek lazım işte format sonrası durum böyle

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
benim 4

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
birde şu yönden bakın örneğin bende galaxy s3 minide var 2. tel olarak kullanıyorum 8 gb diye aldım ama maalesef hiç bir şey yüklenmeden ilk açılışta boş hafıza 4gb görünüyor ve diğer 4 gb tıda sistem kullanıyor

- - - Eklendi - - -

birde şu yönden bakın örneğin bende galaxy s3 minide var 2. tel olarak kullanıyorum 8 gb diye aldım ama maalesef hiç bir şey yüklenmeden ilk açılışta boş hafıza 4gb görünüyor ve diğer 4 gb tıda sistem kullanıyor

hasansen_83

hasansen_83

Üye
yahu bu diğer klasore nerden ulaşıyorsunzu bende neden gorunmuyor

hasansen_83

hasansen_83

Üye
gordumbenım d e 4.31 olmus :) hangı program sılıyo bunu pekı

PureFood

PureFood

Üye
Shrink storage bende işe yaramadı. tam 14 saat bekledim. sonuç yok.. hafıza doldu tel. şişti. sonuç mu ? sıfırlamak. onun yüzünden bir de çark sorunuyla uğraştım. üçüncü parti programlardan uzak durmak lazım. bu arada bende de 3 gb civarı.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Ben NSU güncelleme yaptım ve cihazımda kapatise kontrolü mevcut geçici dosyaları sürekli sildiğim halde Diğer klasörü 1.50 gb boyutuna ulaştı. Acaba bunu nasıl temizleriz yada bunun sebebi nedir ? Çok fazla uygulama kuran ve silen biri değilim.