symbian3 oyun ve uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
symbian3 oyun ve uygulama
forumun diğer alt dallarında olduğu gibi bizim de olmalı doğru oyun istekleriniz oyun bölümünden alınıp ayrı bir alt bölüm olmalı bence

asigsasi

asigsasi

Üye
bence gereksiz artık symbian için pek oyun kalmadı ve zaten oyunlar belli

yaren_dede

yaren_dede

Üye
devamlı android oyunlarını istiyorlar zaten... bence o bölüm bile gereksiz gibi çünkü istek yapacak oyun yok :)

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Alt bölüm olarak açılır veya açılmaz bilemem; ama "symbian gereksiz" gibi bir şey söylemek de yanlış. Ben yıllardır s60 v2 kullanıyorum. Yakın bir dönemde de s60 v5 model bir telefon alacağım. Yani sözün özü, android vb telefon alabilecek durumumuz olmayabilir. O yüzden symbian daha uzun yıllar var olmaya devam edecektir. O yüzden bence forumdaki symbian bölümleri yeteri kadar gereklidir.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
isa ve bahadır abim haklısınız fakat oyun istekleri bitmiyor ki çoğu uygulamayıda yazılım destek te istiyorlar olsa bence iyi olur

Akıncı

Akıncı

Üye
Alt bölüm olarak açılır veya açılmaz bilemem; ama "symbian gereksiz" gibi bir şey söylemek de yanlış. Ben yıllardır s60 v2 kullanıyorum. Yakın bir dönemde de s60 v5 model bir telefon alacağım. Yani sözün özü, android vb telefon alabilecek durumumuz olmayabilir. O yüzden symbian daha uzun yıllar var olmaya devam edecektir. O yüzden bence forumdaki symbian bölümleri yeteri kadar gereklidir.
paran varsa android al derim bende symbian kullanıyorum ama nereye kadar :ehe

yaren_dede

yaren_dede

Üye
isa ve bahadır abim haklısınız fakat oyun istekleri bitmiyor ki çoğu uygulamayıda yazılım destek te istiyorlar olsa bence iyi olur

istekler zaten boş yani karşılığı olan istekler değil, Ayrıca bizde şikayet ediyoruz can sıkıntısına bire bir :ehe

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
yaren_dede

yaren_dede

Üye

İsteklerin boş olduğu belli fakat sonuçta istek var :)

devamlı yok yazmaktan sıkılmadin belliki :)
zaten bölüm var yani oyun çıkmayan bir bölüm için oyun istek bölümüne bile gerek yok bence ama yönetim uygun görüp bölüm bile açmış yani bundan iyisi şamda kayısı :D

Aslında Bu isteği duvar kağıdı bölümü için yapsan daha iyi olurdu, bölüme kimse uğramaz oldu

asigsasi

asigsasi

Üye
bak bu güzel fikir wallpaper ayrı bi başlık altında olsa çok daha güzel olur :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
O da iyi olur aslında ama diğer bölümlerde de öyle değilmi

- - - Eklendi - - -

Yok değilmiş

ANIL

ANIL

Admin
Symbian'ın uygulama durumu belli zaten. Oyun arayan ilk olarak Symbian^3 Oyunları bölümüne girecek ve aradığını bulamazsa hemen altında yer alan Symbian S^3 Oyun istekleriniz bölümünü görüp oraya konu açacaktır.

Symbian uygulama/oyun konusunda sınırlı olduğu için bölüm düzeni bu şekilde uygundur bence.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Peki wallpaper

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt