Sifir 1:1 replika iphone 5 siyah ve beyaz android-kapida ödeme

Sponsorlu Bağlantılar

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
Sifir 1:1 replika iphone 5 siyah ve beyaz android-kapida ödeme
YOĞUN İSTEK ÜZERİNE FİYATLARIMIZDA İNDİRİM BAŞLAMIŞTIR,AYRICA KARGODA BİZDEN

TELEFONLAR SIFIR KUTUSUNDA ADRESİNİZE TESLİM EDİLECEKTİR.GET SATISIMIZ VE KAPIDA ÖDEME VARDIR.RESİMLER BİZZAT KENDİ CEKİMİMDİR.SİYAH VE BEYAZ RENKLERİDE MEVCUTTUR.CİHAZ TEK MİCRO HAT GİRİŞİNE SAHİPTİR.1:1 replika modelidir.

get ilanlarmız;

kapıda ödeme isterseniz 470 tl

iletişim : 0532 715 97 47

orjinal ip5 vs replika ip5:

özellikleri;

Android 4.2.1 işletim sistemi

CPU MTK6577, Cortex A9 ,dual core ,2*1000mHz

ROM 8GB , RAM 1GB

2 gb +8 gb toplam hafıza

4.0 Inch PS, capacitive dokunmatik ekran 480 x 854 pixels çözürlük

Kamera Çift Kamera, ön kamera: 0.3MP, arka kamera: 8.0MP oto fokus+flaş, 3264×2448 pixels

powerVR SGX 531 ekran kartı

Boyutları 122 x 60 x 10mm

Net Ağırlık(batarya dahil) 101g

Paket İçeriği

1 x Replika iPhone 5
1 x 1200mAh Batarya(Telefonda Takılı)
1 x 3.5mm Kulaklık
1 x USB Kablosu
1 x Şarj Cihazı
1 x iğne

fk555897

fk555897

Üye
Bu replika denen olayda telefonlar orjinal mi oluyor? Yani ileride telefonların kapanma durumu var mı?

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
Bu replika denen olayda telefonlar orjinal mi oluyor? Yani ileride telefonların kapanma durumu var mı?

replika demek kasa olarak iphone 5 olup içerik olarak farklı telefonlardır.kapanma gibi bir sorununuz yoktur,eski telefonların imeı numaraları kullanılmaktadır..

zawerty

Üye
sirkecide 250 lira civarı olan telefona 2 katı fiyat biçiyorsun.

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
250 den alabiliyorsan toptan sizden alayım ..isterseniz önce gidip bir telefonu görün sonra gelin konusalım

medafirlama

medafirlama

Üye
sizle telefon aracılığıyla görüşmüştük 2 telefon veriyim demiştim eğer kabul ederseniz 300 lira karşılığı Beyaz kapaklı Iphone 5'e talibim

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
sizle telefon aracılığıyla görüşmüştük 2 telefon veriyim demiştim eğer kabul ederseniz 300 lira karşılığı Beyaz kapaklı Iphone 5'e talibim

evet sizi hatırlıyorum beyfendi,ilanımdaki numaradan bana ulaşırsanız tekrardan görüşebiliriz

mergian

Üye
Kardeş bu üründe indirim yapabilme ihtimalın varmı ? Malum baba eline bakıyoruz bu fiyat biraz aştı beni :D

- - - Eklendi - - -

Kardeş acaba bira indirim yapma ihtimalin varmı ? Malum baba eline bakıyorum aştı biraz :)

Teknosman

Üye
iphone 5 android sıfır ! sadece 370 TL 0543 799 52 52

corolse

Üye
Burdaki iphone 5 ler diyerleri'le birebir aynimi kasa ve menu bakmindan ayni ise telefon actigimizda get'rtme sansinz varmi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
telefonun video incelemesi varmıdır?

4un6si

4un6si

Üye
telefonun gücünü anlamamız için 1 video çeker misiniz ozellikle oyunlar icin

Son düzenleme:

n.n.gozener

Üye
yorumlarda demişsinizde 250 tl ye varsa ben alayım dıye ben sana 200 tl den kac tane istiyorsan getireyim arkadaşım bu işi yapıyor ola bilirsiniz ama milleti kazıklamayın ayıptır tahtakale de bir sürü toptan satıcı var hangısıne gitsen takla atıyorlarayrıca varsa isteyen elimde s4 note2 note3 ve 5c de var uygun fiyata note 3 ün geliş fiyatı 300 tl s4 250 tl note2 210 tl 5c 2g li 200 3g li 230 tl

Üst Alt