acil yardım galaxy s advance

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kannzz

kannzz

Üye
    Konu Sahibi
acil yardım galaxy s advance
Telefonu 1 ay önce aldım düne kadar sorunsuz çalısıyordu ama birden bire sensörü arizalandi görüsme yaparken ekran kapaniyor ne yaparsam yapayim acilmiyor gorüsmeyi sonlandiriyorum gene gelmiyor her seferinde bataryayi cikarip takiyorum bide şarja takiyorum şarj olmuyor bataryayi cikarip takiyorum ondan sonra şarj olmaya başliyor bu seferde batarya doluyor çikariyorum hala şarj oluyor gösteriyor format attim gene düzelmiyor sizce bu sorunlar neden oluyor? yardimci olursaniz sevinirim askerde oldugum icin elimden baska birsey gelmiyor yardimlariniz icin simdiden tesekkurler arkaaslar

ensar14

ensar14

Üye
öncelikle geçmiş olsun. anladığım kadarıyla sadece formatlamışsın. işe yarar mı bilmem ama yeniden rom yüklemeni yada yükletmeni öneririm. aksi halde servise göndermen gerek. garantisi varsa ve senle alakalı bişi değilse garantiden faydalanabilirsin.

kannzz

kannzz

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle geçmiş olsun. anladığım kadarıyla sadece formatlamışsın. işe yarar mı bilmem ama yeniden rom yüklemeni yada yükletmeni öneririm. aksi halde servise göndermen gerek. garantisi varsa ve senle alakalı bişi değilse garantiden faydalanabilirsin.

Saolasin kardesim bende garantiye gonderiyorum mejbur baska yapcak bisey yok

- - - Eklendi - - -

Saolasin kardesim bende garantiye gonderiyorum mejbur baska yapcak bisey yok

ensar14

ensar14

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...