htc evo 3d

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
htc evo 3d
ilk önce herkese merhaba bn bişi sorucaktım ben htc evo 3d alıcaktım 2 .el düşünüyorum çok fazla oyun oynarım kasmasınıda istemem telefonu sizce bu telefon bunu karşılayabirlimi bide kullananlar yorum yapabilirmi alıcamda pişman olmak istemiyorum şimdiden tşk ederim

virus19

virus19

Üye
ben evo kullanıyorum eğer senin için güncellemeler önemli değilse alabilirsin bugüne kadar hiçbir oyunda kasma olmadı ileride nasıl olur bilemiyorum. Ama daha iyi cihazlara yönelmeni öneririm herhangi bir sorun varsa cavaplayabilirim.

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
bana önerdiğin bi cihaz varmı 2.el alıcamda 2-3 sene kulaln ıcam ondan araştıryorum önerirmsin bana telefon oyun performansı iyi olan ve taklımayan bi telefon xperia arcs gördüm o telefon iyimi oyun performansı saol

virus19

virus19

Üye
senin bütçen nedir?

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
açıkcası ben 2.el alıcam ve max bütçem 580 tl fln evo buldum 550 tlye ama çizikler var bana telefon önerirmsi,n

virus19

virus19

Üye
Valla kardeşim benim 2. el fiyatları konusunda pek bilgim yok ama forumda bunlardan anlayanlar olabiliyor. Ama sana tavsiyem biraz daha bekle paranı biraz daha arttır çizik bir evo 3D alacağına daha iyisini alabilirsin.

fingerjoe

Üye
Sana tavsiye etmem kardes bir yildir kullaniyorum bnde oyun oynamayi seviyorum ama yeni oyunlar bu telefona uyumsuz oluyo hep fifa pes gta fln imkanim olsa degistrcem tmam tlefon ii de bi Yere kdr abartiya grek yok... Htc Eco 3d

virus19

virus19

Üye
Sana tavsiye etmem kardes bir yildir kullaniyorum bnde oyun oynamayi seviyorum ama yeni oyunlar bu telefona uyumsuz oluyo hep fifa pes gta fln imkanim olsa degistrcem tmam tlefon ii de bi Yere kdr abartiya grek yok... Htc Eco 3d
Bende tavsiye etmiyorum ancak kafamı şu kurcaladı acaba hangi yeni oyunlar uyumsuz ki :S ben uyumsuz oyun görmedim daha (gta vice city dışında)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt