N8 için Fp2 barı varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayon

Üye
    Konu Sahibi
N8 için Fp2 barı varmı ?
bi arkadaşın n8 için olan cfw sinde gördüm ama ne yazıkkı modun kendisini bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim resim n8 den alınma .

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Ben daha önce hiç bir n8 cfwsinde alt barı böyle görmedim :hmmm

- - - Eklendi - - -

o resmi gördüğün cfw bu mu http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...un-batarya-gelismis-kamera-guncel-775890.html

eğer buysa ki büyük ihtimal bu çünkü resimdeki saatle aynı saati gösteriyo :D adam açıklama yapmış yani alt bari öyle yapamazlar :)
" Cfw'de kabuk tema Fp2 temasıdır ilk 5 resimdeki gibidir yani. (Ama Avkon2 orjinaldir veMenü iconları Anna iconlarıdır) "

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

bayon

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

o resmi gördüğün cfw bu mu http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...un-batarya-gelismis-kamera-guncel-775890.html

eğer buysa ki büyük ihtimal bu çünkü resimdeki saatle aynı saati gösteriyo :D adam açıklama yapmış yani alt bari öyle yapamazlar :)
" Cfw'de kabuk tema Fp2 temasıdır ilk 5 resimdeki gibidir yani. (Ama Avkon2 orjinaldir veMenü iconları Anna iconlarıdır) "

evet oydu ne bilim görünce birden heveslendim sağlık olsun teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
yaren_dede

yaren_dede

Üye
dail de şöyle bir bar var ama nasıl yapılıyor çözemedim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
yaren_dede

yaren_dede

Üye
eee nasıl yaptın? Anlatımdan birşey anlamadım ben. Kısa bir anlatım var ama çözemedim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yok dostum senin yaptığın başka birşey sfw filan diyorlar, benim Dediğim mod yani orjinal gibi oluyor sanırım :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye

- - - Eklendi - - -

kardeşim alıntı yaptığım mesajın içindeki link ben ve emre arkadaşımızın ortak çalışmasıdır. O resimler sadece tanıtım amaçlıdır ve o bar fp2 ye ait. Öyle bi mod 1. Nesiller için yok. Zaten 2. Nesillerdde fp2 ile orjinal olarak mevcut. Modu aramana gerek yok çünkü öyle bişey yok.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bahadır o barı flaşla yapıyolar sanırım windows phone ve blackbery ninde barı var o konuda bende görmüştüm onu ama e6 ya olmaz diye denemedim ben

- - - Eklendi - - -

flaş değilmiş sis dosyasını yüklüyosun sadece alt barı değiştiriyo görevleri aynı yani tuşların

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bahadır o barı flaşla yapıyolar sanırım windows phone ve blackbery ninde barı var o konuda bende görmüştüm onu ama e6 ya olmaz diye denemedim ben

flash ile ilgili birşey yazmıyor ama flash bile olsa hangi konuma atılıyor dosyalar anlamadım ve sis dosyası yazmış Anlatımda ortada sis dosyasıda yok, yani anlatımı anlayamadım

- - - Eklendi - - -

sis dosyası nerede sen görebildinmi?

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
sis dosyası orda aşağıdaki zip dosyalarının içinde indirince bütün gerekli dosyalar içinde sanırım sis i yüklüyosun sonra klasörleri gerekli yere atıyosun

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
sis dosyası orda aşağıdaki zip dosyalarının içinde indirince bütün gerekli dosyalar içinde sanırım sis i yüklüyosun sonra klasörleri gerekli yere atıyosun

tamamdır dostum yaptım eyvallah

asigsasi

asigsasi

Üye
şimdi merak ettim bi ekran görüntüsü eklede bakalım :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt