Muzu nasıl yersiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunduzz01

Üye
    Konu Sahibi
Muzu nasıl yersiniz.
Değişik ilgi ve merak uyandıran. Baska taraflara cekilebilecek. Bir konu acasım geldi. Dikkat cekip bu konuyu kac kisi okucak kacı cevap verecek ve konunun nekadar gundemde kalır veya silinir diye gormek merakımı gidermek icin actım. Hayırlı uğurlu olsun.
Not: kotu bir niyetim yok. Kufurlu bir kelime yok. Tamamen uyelerin aklının neresini veya neye calıstığı hakkında bir bilgi amaclıdır.

MrExpert

MrExpert

Üye
:zong:

Heroata

Heroata

Üye
:zong:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
sutle birlikte miskserden çıkıp ısıtıp içine gercek bitter çikolatası erriterek

• Beğen
Tepkiler: nefretsiz
tarxhn

tarxhn

Üye
:ehe bir yiyene sormak lazım :konus: birde nerenin muzu bu :birak:

Heroata

Heroata

Üye
Ustune bal koyarak.

Bahaxi

Bahaxi

Üye
içini açıp acı biber koyar öyle yerim:D

kunduzz01

Üye
    Konu Sahibi
Uyelerin cadas ozgur medeniyet toplumunu benimseyip benimsemediğini gormek ve bu konuyla ovunmek. Baska bir amacım yok. :ehe
yani yasakcı bir milletin soyundan gelip isimize geldiği gibi yorumlayıp isimize gelmezse yasaklayıp karsı cıkar veya onu dıslarmıyız yoksa madalyonun diyer yuzune bakıp dusunup yorum yapan ve yanlısı varsa yasaklamadan tatlı dille uyarmayı adet edinmeyemi basladık. (anlata bildiysem ne mutlu bana)
pisikiyatrismi olsam aceba

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
gülmekten yerlere yattim :D bizim milletimiz mi düşünecek :kop2: o senin soyledigin zaman insanların zevk alarak kitap okuduğu zamandı :)

- - - Eklendi - - -

haykirdim :kop:

kunduzz01

Üye
    Konu Sahibi
Neden oyle dusunuyorsun. Baksana konu halen kilitlenmedi veya silinmedi uyarı bile almadım. Baya gelisme var. Bu bir delil olarak ust konu bile yapılmalı. :d:

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
yakındır bende 3 tane var uyaridan :D bakalım ne zaman banlancam :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Önce kollarımı sıyırırım sonra öncelikli olarak tamamen soyarım sonrada bıçakla dilimleyip doğaçlama yaparım. :naughty:

kunduzz01

Üye
    Konu Sahibi
yakındır bende 3 tane var uyaridan :D bakalım ne zaman banlancam :D

gecmis olsun. Efendiliğini koru onların seviyesine inme yani kufurlu yazma banlanırsanda kafana takma. Kurufasulye gibi bir nickle devam edersin.:d:

- - - Eklendi - - -

Önce kollarımı sıyırırım sonra öncelikli olarak tamamen soyarım sonrada bıçakla dilimleyip doğaçlama yaparım. :naughty:

cok zevkliymissin kimse obur turlu dusunmez zaten. Yemeye devam et. Yanlıs anlasılmasın MUZU...

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
gecmis olsun. Efendiliğini koru onların seviyesine inme yani kufurlu yazma banlanırsanda kafana takma. Kurufasulye gibi bir nickle devam edersin.:d:

yok ne takcam birkaç düşünce sorgulama ve zart diye bi pm :D nick ime aykiri arkadas yav :D

kunduzz01

Üye
    Konu Sahibi
Bende muzu cok seviyorum. Ozellikle yerli olursa.
Yemeye gelince once tabikide soyarım sonra pıcahla dilimler sonra servis tabağına dizerim. Erittiğim cikolatayıda uzerinde gezdirir. Parmaklarınla yerim. Bitince parmaklarımı yalayarak temizlerim. Cok zevkli tatlı guzel oluyor. Tavsiye ederim. (catalda ne oluyor. Onunla zevk alamıyorum.)
yediğin seyden zevk alıcanki tadına varasın. Yanlıs anlasılmasın yerli muzdan bahsediyorum.

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Bende muzu cok seviyorum. Ozellikle yerli olursa.
Yemeye gelince once tabikide soyarım sonra pıcahla dilimler sonra servis tabağına dizerim. Erittiğim cikolatayıda uzerinde gezdirir. Parmaklarınla yerim. Bitince parmaklarımı yalayarak temizlerim. Cok zevkli tatlı guzel oluyor. Tavsiye ederim. (catalda ne oluyor. Onunla zevk alamıyorum.)
yediğin seyden zevk alıcanki tadına varasın. Yanlıs anlasılmasın yerli muzdan bahsediyorum.

mersinliyik anamur muzu gonderem sana :D

salda15

salda15

Üye
ben közleyip yiyorum, böyle de bir marjinalim işte.

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
:aha: normal bi insan nasıl yiyiyorsa öyle (muzla fantaziye girmeye gerek yok) Hee bazen kesmeden yediğim de olur :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...