hastalığım nedir yardımcı olur musunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
hastalığım nedir yardımcı olur musunuz ?
merhaba maxicep ailesi. benim bir sorunum var. gerçi sorun değil ama neyse uzatmadan konuya geçeyim. 16 yaşında bir lise 2 öğrencisiyim. benim aşık olduğum bir kız var. adı eylül. açıkcası aşık oldummu olmadımmı bilmiyorum. işte bunu bilen aşktan anlaya büyük abi ve ablalarımıza danışmak istiyorum.

ben onu her gördüğümde dilim damağıma yapışıyo bi soru soruyo cevap veremiyorum yani cevap veriyorum ama sözcükler ağzımdan çok zor çıkıyo.(kekeliyorum.// normalde konuşmam düzgündür)
terliyorum genelde. havalar soğukkende sıcakkende hep terliyorm onu görünce. avuç içlerim felan.
onunla göz göre geldiğimde aniden başımı ceviriyorum ve sonra yüzüm kıpkırmızı oluyo.
o en yakın arkadaşımla dahi konuşuyo olsun ister başka bir erkekle konuşuyo, şakalaşıyo vb. olsun. kıskanıyorum. yerimde duramıyorum. gidip arkadaşı boğazlayasım geliyo. normalde sınıfta en sakin öğrenci benimdir. ve hep sakinkiğimden hocalarda bahseder.
onu görünce adete mest oluyorum hatta donup kalıyorum. okula gitmemin en çok nedenlerinden biri de bu kız.
derste gizlice ona bakıyorum(gerçekten istemsiz oluyo birden dalı veriyorum ona)
ya başka kızlarda bana çekici geliyo ama o bir başka. onunla tanıştığım andan beri gözlerim başka kıza bakmaz oldu.
her anım onu düşünmekle geçiyo. onsuz hayat yok gibi. hep onunla birlikte olduğum hayeller kuruyorum(sahilde yürüdüğümü, sarıldığımı felan) 18+ hiçbirşey düşünmedim kötü niyetim yok.
ailemin yanında pek belli etmiyorum. ama yalnız kalınca boşlukta gibi hissediyorum.

söyleyeceklerim bukadar. umarım üşenmez okur ve bana hastalığım konusunda yardım edersiniz. gerçekten aşıkmıyım bilemiyorum. bu öğrenmek tek amacım. sizlerden yardımınızı esirgememenizi bekliyorum. yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Symbianize

Symbianize

Üye
Aşıksın kardeş ötesi varmı

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Mecnun Detected... :D

• Beğen
Tepkiler: nefretsiz, -Akıncı, şerbetci ve 1 kişi daha

CanRYZ

Üye
Öncelikle 22 yaşındaki lise 2 öğrenciliğine hayran kaldım.(Profilde yazıyor)
Neyse konumuz bu değil.
Tipik lise halleri demicem herkes gibi.
Ama bu hayallerden çoğu kişi geçmiştir. Benim 8.sınıfta vardı bende aynı senin gibiydim.benimde +18 duygularım yoktu sadece sarılayım falan derdim yeter bana.(44 günlük devamsızlığımı durduran tek kişiydi) 1 yıl sevgili oldum sonra o bana bastı tekmeyi.1 yıl küfür ettim sonra unuttum.
Hastalık falan değil :D aşk lafını sevmem ben.
Git kızla herhangi biriymiş gibi konuş çıkma teklif edersin falan filan.
Ama sadece bir şey söylicem sakın seviyorsun diye ondan aşağı durma onun yapmıcağı şeyleri sende yapma özel sırlarını verme çünkü artık devir böyle ayrılırsanız o yaptığın söylediğin herşey alehine kullanılır.(Avukat gibi konuştum :D)Neyse sana söylücem son söz ise burda soru sorarak yapma bu işi.kimisi dalga geçer sende gider yaparsın.Bunlar benim düşüncelerim kimseyle polemiğe girmicem.

• Beğen
Tepkiler: nefretsiz ve şerbetci
manyax2007

manyax2007

Üye
Evet dostum tipik platonik aşk sendromu içinden geçen duyguları kıza söylemeyi denemelisin yoksa bu şekilde hayatın gitgide daha yaşanmaz ve zor olur kendimden biliyorum. ;)

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
tip varsa sende çıkarsın yoksa çıkamassın. yada karizma varsa...

• Beğen
Akıncı

Akıncı

Üye
Aşık olmuşsun inşallah kavuşursun sevdiğine :)

• Beğen

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
değerli yorumlarınız için çok çok teşekkürler. ben hoşlanıyorum felan sanmıştım. demekki aşıkmışım.
ya açılmayı, duygularımdan bahsetmeyi çok denedim. ama kızı gördüğümde laflar düğüm düğüm boğazıma diziliyo. seni seviyorum, sensiz yaşayamam dicek gibi oluyorum yanına gidiyorum ama merhaba deyip geri geliyorum. cesaretim yok. nasıl çözücez:hmmm

- - - Eklendi - - -

Aşık olmuşsun inşallah kavuşursun sevdiğine :)
inşallah be abi.

ümran

Üye
nerelisin kardş ,

nefretsiz

nefretsiz

Üye
doğma büyüme ankaralıyım. ama memleketim tokat kardeşim.

Oncelikle merhaba hemserim :)
bence bi kagida duygularini yaz icinden gelen herseyi falan sonra ona vermeyi dene kagidi ( terslemeyeceginden eminsen :) )

• Beğen

bayon

Üye
çocukça bi şekilde yaklaşma o yaşta bi kızı olgunluğun ile(yalandan da olsa) tavlaya bilirsin bence

• Beğen
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
oo seninki hastaliksa ben ne yapam :D gormeden sevebilir mi la bi insan :)

• Beğen

burhankoxp22

Üye
şerbetçi :D bende ankarada oturuyorum ve tokatlıyım aşıksın belli de geçici oluyor haberin ola :D

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kız bir süre yakın ol öyle uzaktan uzaktan olmaz sonra konuş kızla gitsin zor bir şey değil

• Beğen

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
Oncelikle merhaba hemserim :)
bence bi kagida duygularini yaz icinden gelen herseyi falan sonra ona vermeyi dene kagidi ( terslemeyeceginden eminsen :) )

denedim ya kağıt olayını elim kağıtı vermeye gitmiyo. anlam veremiyorum. normalde rahat bir insanımdır kolay iletişim kurarım. ama kızı görünce sabit olduğum yerde kitleniyorum kıza.

- - - Eklendi - - -

çocukça bi şekilde yaklaşma o yaşta bi kızı olgunluğun ile(yalandan da olsa) tavlaya bilirsin bence

sağol abi dediklerinizi denemeye çalışıcam.

- - - Eklendi - - -

oo seninki hastaliksa ben ne yapam :D gormeden sevebilir mi la bi insan :)

gönül işte :ehe

- - - Eklendi - - -

şerbetçi :D bende ankarada oturuyorum ve tokatlıyım aşıksın belli de geçici oluyor haberin ola :D

memnun oldum kardeşim. geçici değil ya her anımda var kız (L)

- - - Eklendi - - -

kız bir süre yakın ol öyle uzaktan uzaktan olmaz sonra konuş kızla gitsin zor bir şey değil

sağol abi dediklerinzi denemeye çalışıcam. kavga olsa beni tutamazlar ama kızın yanına zor gidiyorum. gitsem bile açılacağım yerine merhaba/nasılsın gibi basit sözler söyleyip geri geliyorum. varmıdır bir çaresi(cesaretsizlik konusu çözebilecek)

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Ağır aşık olmuşsun. Allah yardımcın olsun.

• Beğen
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Zordur biliyorum benimde başıma geldi platonik aşk. Ama az yürekli ol oda insan sende insansın. Erkek adamsın çık karşısına konuş. Ucunda ölüm yok ya :ehe

• Beğen

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
Zordur biliyorum benimde başıma geldi platonik aşk. Ama az yürekli ol oda insan sende insansın. Erkek adamsın çık karşısına konuş. Ucunda ölüm yok ya :ehe

sağol abi önerin için deniycem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt