Samsung Galaxy Mini II

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkytr

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Mini II
Merhaba. Şuan elimde Samsung Galaxy Mini II var. Fakat Subway Surfers gibi hareketli oyunlardan verim alamıyorum. İnternette izlediğim videolarda herhangi bir kasma bulunmuyor fakat benim telefonumda kasma bulunuyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

avast

avast

Üye
kardes onlar overclock falan yapmstir bendede mıni2 var ama temple run pes shift dead triger falan kasmiyor

hurol1

Üye
Merhaba. Şuan elimde Samsung Galaxy Mini II var. Fakat Subway Surfers gibi hareketli oyunlardan verim alamıyorum. İnternette izlediğim videolarda herhangi bir kasma bulunmuyor fakat benim telefonumda kasma bulunuyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

videolardaki teller oc yapilmistir veya farkli romlar kullaniliyordur

berkytr

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar bu telefonu nasıl rootlayabilirim ? İnternette araştırdım fakat Mini 2 için bulamadım. :)

avast

avast

Üye
Peki arkadaşlar bu telefonu nasıl rootlayabilirim ? İnternette araştırdım fakat Mini 2 için bulamadım. :)

forunda konulari var hatta 4.1.2 romlari falan var ara s6500d diye new man adli uyenin konulari var

- - - Eklendi - - -

forunda konulari var hatta 4.1.2 romlari falan var ara s6500d diye new man adli uyenin konulari var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt