YGS gireceğim ama çok fena korkuyorum... :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
YGS gireceğim ama çok fena korkuyorum... :D
Arkadaşlar ygs gireceğim ama bu sene hiç çalışamadım. zaten sözel öğrencisiyim sayısalla hiç alakam yok. türkçe ve sosyalde kendime az çok güveniyorum. 260-300 arası puan alsam yeter bana. stresi yenmem için ne yapmam lazım? sayısallara hiç dokunamayacağım gibi. seneye hazırlanacağımı aileme söyledim, anlayış gösterdiler fakat yinede insan ister istemez stres oluyor.

bi çözüm yolu gösterin lütfen. :D

ümran

Üye
yok öyle bi dünya :ehe türkiyede yaşıyosan stressiz olurmuymuş hç ...

mcnpl4

mcnpl4

Üye
gecen seneki halimsin:ehe biz sene basindan biraktik seneye hazirlancaz okulla yurumuyo rahat olmuyo diye calismiyodum asiri rahattim ve rahatlik 340 puan getirdi. cogu arkadasim benden daha dusuk yapti aglanip duruyodu ama salaklik iste biz uc kisi biraktik diger arkadaslarim lysye calisti gitti. biz de ayni stresi simdi yasiyoruz dershane sinavlari daha basit bu sene ama aksine ben yapamıyorum basit olunca babam da hep ayni notlar hic yukselme yok diyo moralimi bozuyo gecenki denemede 307 aldim o civarda geliyor hep. iyice stres yaptım iyi bu puan alamam diye. sansa 340 almisim gibi geliyor. gecen seneye gore daha cok bilgim var ama yapamam diye korkuyorum 360 puan almam lazim ygsden

ümran

Üye
300 alıyosanız polis olun

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
zaten polislik düşünüyorum ben. ^^

Can, keşke bende şansa felan bi 340 alsam.. :D ama nerdeeeeee :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
inşallah alirsin zamanin kalirsa bi iki matematik bak mutlaka:D

Jomolocco

Jomolocco

Üye
sinav 400 uzerinden mi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
500

- - - Eklendi - - -

Zaman sıkıntı değilde matematikden hiç ama hiç bir şey bilmiyorum. :D

bi iki sey ogren bari gider ayak. sozeller erken cikiyo sinavdan arada matematik baksalar fena olmaz cok yuksek yapmalarina gerek yok zaten

MrExpert

MrExpert

Üye
Normaldir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt