One X - Nexus 4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
    Konu Sahibi
One X - Nexus 4
Merhaba arkadaslar. Bu siralar kafama LG nin telefonu Nexus 4 e kafam takildi. Sistem ozellikleri ayni olan rakiplerinin yari fiyatina bunun sebebi nedir ? Bir de htc one x ile degistirmemi tavsiye eder misiniz ?

ka_za

ka_za

Üye
Google yaptı ve sürümden kazanma olayı var. Kalitesine birşey denilemez

furkey

Üye
işlem hızı haricinde biraz özensiz ve kalitesiz bir telefon. Multimedya, kamera ve ekran yönü zayıf. Bence bundan bu kadar ucuz olması.

ka_za

ka_za

Üye
Evet kamerayı unuttum

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlae telefonu biraz inceledim. Ekranı gayet başarılı. En azından One X'ten daha başarılı. 4 çekirdekli 1.5 GHz işlemci ve 2 GB RAM'i var. Bence en iyisi Nexus 4.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
    Konu Sahibi
One X in kamerasi acikcasi hic isime yaramadi. Ama muzik kalitesine bayildim yaninda verdikleri kulaklikta epey pahali biseymis. Uygulama,internet performansi iyi midir ?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 4 her yönüyle htc one x den daha üstün bir cihaz .;)

Uruloki

Uruloki

Üye
Hemen gördüm ichigoyu geldim bence değiştirme gerek tok bir kere sense 5 gelecek bu cihaza ve performans olayını da anlamazsin bugün bile tek çekirdekli cihazlar uçuyorsa sen düşün

MrExpert

MrExpert

Üye
N4 ...

Türe

Türe

Üye
Nexus 4

fk555897

fk555897

Üye
Sense 5.0 gelse bile Nexus 4 performans bakımından daha iyi bir cihaz. Öncelikle stabil çalışıyor

Uruloki

Uruloki

Üye
Sense 5.0 gelse bile Nexus 4 performans bakımından daha iyi bir cihaz. Öncelikle stabil çalışıyor

İyide one x in stabil olmayan kısmı ne android mi (ki stabil olmayan kısmı android) e o zaman android 4.2 gelsin ikiside ayni stabiliteye gelir

ka_za

ka_za

Üye

İyide one x in stabil olmayan kısmı ne android mi (ki stabil olmayan kısmı android) e o zaman android 4.2 gelsin ikiside ayni stabiliteye gelir

Nexus daki saf android.one x e 4.2 gelse bile aynı stabilite beklenemez

fk555897

fk555897

Üye
Stabilitenin olmamasının sebebi ise HTC'nin android üzerinde görsel eklentiler yapması. Bu görsel eklentiler Nexus 4'te yok.

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Nexus'u tavsiye etmem, bildiğim kadarıyla hafıza kartı yuvası yok, mevcut hafızayla idare edeceksin. One X ise geçtiğimiz günlerde fuarda en iyi telefon ödülünü aldı.Mutlaka LG alacaksan yeni gelecek LG Optimus G öneririm.

technoshark

technoshark

Üye
Tabiki LG Nexus 4 Derim sana.. Kamera açısından biraz belki fark olabilir ama ikisi arasında tercih edecek isen kesinlike Nexus 4 derim sana.

prodetör64

Üye
Kardeş One X de tegra var Gamlefot oyunlarında sorun yaşarsın

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
    Konu Sahibi
2-3 ay once One X aldim pisman degilim canavar gibi telefon kasmiyor bile sarj konusu biraz sikintili o kadar. Ama Nexus 4 un ozelliklerini gorunce sasirdim one x 100$ daha pahali

ozakin70

ozakin70

Üye
Evet bu Telefonu multimedia yoksunu yapmislar 8mpx kamerasi benim 5mpx wonderla ayni ve ses kalitesi cok dusuk diyer taraftan stabillligi mukemmel ve 4 cekirdek ekrana gelirsek piyasadaki en guzel oyunu bile hakkini vererek aciyor ve Google arkasinda surumden para kazannasi anlamina gelir cunku herkesin bildigi gibi son surum guncellemeyi ilk alan seri ki bu fiyati cok degistirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt