Android telefonlar hakkındaki sorunlara çözüm bulabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Android telefonlar hakkındaki sorunlara çözüm bulabilirim
Evet sorunlarızı bekliyorum

Lambritsche

Lambritsche

Üye
i versiyonu değil normal ace build.prop silindi telefon brick'imsi birşey oldu rom atarsam düzelirmi?

Lambritsche

Lambritsche

Üye
custom rom ile hallettim teşekkür ederim.

xxynsdark

xxynsdark

Üye
5830i de flash paley varmi ve calisan 3d oyunlar neler
not: telefonum rootlu

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
5830i de flash paley varmi ve calisan 3d oyunlar neler
not: telefonum rootlu

Evet var cwm den flashlıyorsun nfs shift pes 2012 nba jam gt racing. Max payne mobil benim su anda oynadıklarım bunları chainfire 3d ile acabiliyorsun bunları galaxyace.ru sitesinden indirebilirsin

xxynsdark

xxynsdark

Üye
Evet var cwm den flashlıyorsun nfs shift pes 2012 nba jam gt racing. Max payne mobil benim su anda oynadıklarım bunları chainfire 3d ile acabiliyorsun bunları galaxyace.ru sitesinden indirebilirsin

kardeş nfsyi ace.ru dan kurdum chainfire 3d ayarlamasını yaptım ama oyun minimumda cok kasiyor ne yapmaliyim senin nfs sürümü kac

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
ilk sürümü bulmaya çalış

Hayatgs

Üye
Telefona root ayma istiyorum nerden indirebilirim

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
google ye galaxy ace s5830i root olarak yaz cıkar sonra indirdigin root dosyasını hafıza kartına at ve telefonu kapat sonra ses acma tusu +home tusu (ortadaki menu tusu) + acma tusuna basılı tut ekrana galaxy ace yazisi cikinc basmayi birak sonra ses kisma tusuyla aply from sd carda menu tusuyla gir o dosyayi sec ve reboot yap

emreolol

Üye
t20 nasil calisir ???

enes_ayaz

Üye
sarj suresını en ıyı nasıl uzatabılırım .bnm icin sarj onemlı .. yardımcı olursan sevınırım .

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
sarj suresını en ıyı nasıl uzatabılırım .bnm icin sarj onemlı .. yardımcı olursan sevınırım .

Telefon rootluysa no frills cpu kontrolden islemci hızını dusurebilirsin degilse ana ekrana guc kontrolu widgeti koy ve ayarlar => hespalar ve senkronizasyondan arka plan verisini kapat, ekran parlaklığını dusur

- - - Eklendi - - -

t20 nasil calisir ???

Anlamadım ???

enes_ayaz

Üye
tskler.. sizce en iyi rom hangisi telim ace 5830i .. bircok rom var ama en iyisini yuklemek istoıyrum,

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
blacktalon

blacktalon

Üye
instagram destegini kesti heralde artik guncelliyeyim dedim uyumsuz çıktı eskiden çalışıp şimdi desteklenmeyen uygulamalar var artık yeni tel alın diyor samsung efendi :)

muhammed_mf

muhammed_mf

Üye
Tele arkdaşa verdm rootlu olduğu bir programla alarm ve browseri sildi geri nasıl yükleye bilirim

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
internetten orjinal rom bul odin ile flashla

ercumentdoganci

Üye
Merhabalar ben bu akıllı telefonlarda çok yeniyim öncelikle kusuruma bakmayın....

Telefonu yeni aldım(Samsung galaxy Ace S5830i)
1. sd kartta kayıtlı olan telefon rehberimi telefon hafızasına atamadım henüz bunu nasıl yapabilirim. Çünkü rehberimdeki isimlere resim vb. ekleyemiyorum.
2. bilmem gereken kıs yollar nelerdir onları da söylermisiniz...
3. Bunları öğrenebilirsem roor, t20 giibi henüz duymadığım şeyleri de en kısa sürede öğrenip size ilgili konuları sorarım.
Saygılar, teknik bilgi yüklü arkadaşlarım...

blacktalon

blacktalon

Üye
s5830 a rom onerin var mi guzel ve akici orj. Rom artik yetmiyor instagram dahi kesti destegi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt