Genpa Çıkışlı GRi N8!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emre1213

emre1213

Üye
    Konu Sahibi
Genpa Çıkışlı GRi N8!
---------------SATILMIŞTIR ARKADAŞLAR--------------

Arkadaşlar ürünü kendi adıma mersin forum kvk shoptan aldım.

Bu güne kadar değil servise kvk shopa bile götürmedim hiç bir şekilde tamir görmemiş , vidası dahi döndürülmemiştir.

Garantisi birkaç ay önce bitmiştir.

Ürün kutuludur,aksesuarlarıyla gönderilecektir.

Telefonu satmamdaki sebep ikinci hat için kullandığım bu telefonu farklı bi telefonla değiştirecek olmamdır.

Herhangi bir hasarı olupta elden çıkartma amacıyla satılan telefonlardan kesinlikle değildir!..

Takas düşünüyorum.

SATIŞ FİYATIM 420 TL'DİR.

NOT:HER TÜRLÜ ÖZEL MESAJINIZI BEKLİYORUM...

hardmond

Üye
Hangi sehirdesiniz. Bide htc one x ile takas dusunuyormusunuz

messevim

messevim

Üye
şu linki inceleyin isterseniz.

www.maxicep.com/diger-ilanlar/symbian-telefonu-olan-birisi-ile-takas-yapmak-istiyorm-takas-edilecek-telefon-android-776223.html

emre1213

emre1213

Üye
    Konu Sahibi
Hangi sehirdesiniz. Bide htc one x ile takas dusunuyormusunuz
htc one x olabilir.ben şuan tuncelideyim fakat adana mersin tarafında takas yapılabilir.

- - - Eklendi - - -

şu linki inceleyin isterseniz.

www.maxicep.com/diger-ilanlar/symbian-telefonu-olan-birisi-ile-takas-yapmak-istiyorm-takas-edilecek-telefon-android-776223.html

Wildfire biraz küçük kaçıyor benim için.Yinede teşekkür ederim...

hardmond

Üye
Ben konyadayim takasin bi yolunu bulursanız ben takasa açığım. n8 temize benziyo. İyi aksamlar

emre1213

emre1213

Üye
    Konu Sahibi
Ben konyadayim takasin bi yolunu bulursanız ben takasa açığım. n8 temize benziyo. İyi aksamlar

peki takastaki fiyat nasıl olacak? Şuan araştırma yaptım htc fiyatı yüksek bir telefon.Ben n8'i sattıktan sonra üzerine para koymadan yeni bir telefon almayı düşünüyordum açıkcası.

hardmond

Üye
Kardeş dediğin gibiyse zor olur. Sen 420 yazmisin bende 950 1000 civarı satmayı düşünüyordum

hizan

hizan

Üye
n8 lerin sıfırı 750 civarı. 2.ci el 300-350 eder ancak

hardmond

Üye
Yanlış anladınız galiba. Ben one x i 950-1000 civarı satmayı düşünüyorum siz telefonu 420 diyosaniz bana 580 tl vermeniz gerek

emre1213

emre1213

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anladınız galiba. Ben one x i 950-1000 civarı satmayı düşünüyorum siz telefonu 420 diyosaniz bana 580 tl vermeniz gerek

üzerine para vererek takas işlemi sitemiyorum teşekkür ederim.Satışa devam...

messevim

messevim

Üye
rica ederim. ama yine de düşünün isterim. sonuçta elinizde ki telefon ile sınırlı sayıda ki telefonlar ile takas yapabilirsiniz sadece. üzerine para vermeden takas yapabileceğiniz az sayıda cihaz var.

hayırlı satırlar.:)

paşa06.40

paşa06.40

Üye
n8 lerin sıfırı 750 civarı. 2.ci el 300-350 eder ancak

fiyat gayet iyi, 300 diyosun ama 250 ye adamlar 5800 satıyo. Bu telefonla 5800 arasında cok fark var yapmayn hocam. Daha dün tlfncu bendeki n8 e 450 verdi

alparslan46

Üye
kardeş bene 32 iphone 3gs var takas düşünürmüsün.ben maraştayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt