Lumia 920 - Nexus 4 takası hakkında öneriler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 - Nexus 4 takası hakkında öneriler.
arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi her şey.. 920 güzel telefon evet, ancak nexus 4 daha cazipmiş.. bu bir gerçek.. çok temiz bir beyaz 920'm var. telefonculara sordum hepsi 700-800-850 arası fiyat verdi. dedim çık oğlum çık ölücü bunlar. bir tane ilan buldum nexus 4, bulunduğum şehirden, takasa var mısın dedim olur 100 tl daha verirsen tamam dedi.
şimdi ben eğer tamam dersem ne durumda olurum ? yani kaba tabirle kazık yemiş olur muyum ?

ilan da şu:

başka telefon önermezseniz sevinirim. şu anda nexus 4e kafayı takmış durumdayım.

neden mi nexus 4 ? yazılım desteği en uzun olan telefonlardan biri. google'a bu konuda güvenim sonsuz. galaxy nexus bile şu anda 4.2.2 güncellemesini aldı.. o yüzden.. içim rahat olur..

yorumlarınızı bekliyorum.

nanotex

nanotex

Üye
Bence üstüne para verme.. Çünkü lumia 920 den daha ucuz o telefon. O adamın sana para vermesi lazım :) Ama tercih konusunda güzel seçim derim. Üstüne para vermeden takas edebilirsin bence

- - - Eklendi - - -

Öncelikle git bi telefonu dene derim, sonradan pişman olma

• Beğen
Tepkiler: PureFood

Samet.25

koydugu resımler fake ona göre hareket etmenı tavsiye ederim git bi bak

• Beğen

yumyjikk2

Üye
Bende üste para verme derim ama bende aynı dertten muzdaribim bendede lumia 920 var ve s3 yada onex ile takas düsünüyorum adamlar üste benden para istiyorlar,bence cok istekliysen pazarlık yap al ama su bir gercek o nexus 4 2 tane olsa yinede bir lumia 920 etmez. bana göre :D

• Beğen
nanotex

nanotex

Üye
Donanım gayet güçlü duruyor ancak içini bilemeyiz :) Android konusunda samsung dan şaşmayacaksın

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
bakalım para vermeden kabul etcek mi ki.. gidip bakmadan almam zaten.. ama google desteği iyi olduğu için yığınla inceleme okuduğumdan güveniyorum cihaza..

- - - Eklendi - - -

Donanım gayet güçlü duruyor ancak içini bilemeyiz :) Android konusunda samsung dan şaşmayacaksın

bunda da google desteği kuvvetli ama :)

nanotex

nanotex

Üye
bakalım para vermeden kabul etcek mi ki.. gidip bakmadan almam zaten.. ama google desteği iyi olduğu için yığınla inceleme okuduğumdan güveniyorum cihaza..

- - - Eklendi - - -

bunda da google desteği kuvvetli ama :)
Öyleyse sorun yok :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Üste para verme ...

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Burda arkadaşın biri L920 nin Nexus 4 den iyi olduğunu söylemiş.Bu anca abrtmaya girer.Nexus 4 her yönden güçlü L920 den(Kamera hariç).Bilip bilmeden yorum yapma.N4 2-3 hatta 4 seneye kadar güncelleme alır.Bence değiştirirsen en iyisini yaparsın.İnanmayanlar araştırsınlar.

- - - Eklendi - - -

Üstüne para verme diyenler merak ediyorum L920 ile Nexus 4 ümü karşılaştırıyonuz.100tl bence ver.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve PureFood
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Çok ama çok kararsızım.. Destek geleceğini bildiğim için gönlüm kayıyor.. tabi telefonu görmedim daha..

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kardeş İstersen araştır ama Nexus 4 L920 den çok iyi bir cihazdır.
Adreon 320 gpu
S4 pro işlemci
2GB Ram
Google desteği
Hız
güç
performans istersen Nexus 4 ii
Kamera istersen L920

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
herşeyini biliyorum kardeşim sağol.. bildiğim için gönlüm kayıyor ya zaten.. :) mantıklı mı yaptığım onda da kararsızım.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Bence mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
MrExpert

MrExpert

Üye
Burda arkadaşın biri L920 nin Nexus 4 den iyi olduğunu söylemiş.Bu anca abrtmaya girer.Nexus 4 her yönden güçlü L920 den(Kamera hariç).Bilip bilmeden yorum yapma.N4 2-3 hatta 4 seneye kadar güncelleme alır.Bence değiştirirsen en iyisini yaparsın.İnanmayanlar araştırsınlar.

- - - Eklendi - - -

Üstüne para verme diyenler merak ediyorum L920 ile Nexus 4 ümü karşılaştırıyonuz.100tl bence ver.

En fazla 2 yıl Sen 4 yıl demişsin 4 yıl çok abartılı...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia920'yi ilan ver ikinci el olarak sat. 1100-1200'e satarsin. Daha sonra sıfır bir nexus4 alirsin kafan rahat eder. İkinci el cihaz her zaman sıkıntı ve şupheleri beraberinde getirir.

• Beğen
Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
en fazla nasıl 2 yıl sen herhalde bilmiyorsun Nexus 4 ün özelliklerini.Nexus s bile JB aldı

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Lumia920'yi ilan ver ikinci el olarak sat. 1100-1200'e satarsin. Daha sonra sıfır bir nexus4 alirsin kafan rahat eder. İkinci el cihaz her zaman sıkıntı ve şupheleri beraberinde getirir.

şansım olur mu ? dediğinde tabi ki haklısın.. ama şimdi borçtayım iyice borca gircem mesele o :) ne yapsam nexus 5i mi beklesem ekim ayı civarı yapar mı google sürpiz yine. ?

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Yaparda Yine aynı fiyatta gireceği meçhul.

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
en fazla nasıl 2 yıl sen herhalde bilmiyorsun Nexus 4 ün özelliklerini.Nexus s bile JB aldı

Donanım önemli değil Android ics çıktığında Galaxy S e verilmedi Onunda donanımı iyidi diğer markalar daha kötü donanımli cihazlara verdi ... Ve daha birçok örnek verebilirim ... Mesele donanım değil Nexus daha güncelleme almayacak çıkalı 2 yıl oldu ? Nexus 4 te en fazla 3 yıl güncelleme görür ... :)

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi

Donanım önemli değil Android ics çıktığında Galaxy S e verilmedi Onunda donanımı iyidi diğer markalar daha kötü donanımli cihazlara verdi ... Ve daha birçok örnek verebilirim ... Mesele donanım değil Nexus daha güncelleme almayacak çıkalı 2 yıl oldu ? Nexus 4 te en fazla 3 yıl güncelleme görür ... :)

üç yıl bir androidli bir cihaz için şahane değil mi ?
sonyler samsunglar güncelleme diye dua ederken ilk googleın cihazlarına gelecek işte ya..

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...