telefonumu n'apsam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emin_uslu

emin_uslu

Üye
    Konu Sahibi
telefonumu n'apsam
arkadaşlar ihtiyaçtan xperia ionumu satmak istiyorum ama alıştım bi kere kaliteye ve büyük ekrana ionu satıp rootlu arc s veya halefi bi telefon alırsam iş görür mü oyun+internet ayrıca telefon önerebilirsiniz

Samet.25

Arc s de güzel cihaz s3 e de bakmanı tavsiye ederim 2 3 sene rahat kullanırsın daha

ggokhan008

Üye
S3 tavsiye ederim stock rom ile kullanıyorum ve çok memnunum diğer romları yüklemek istiyorum ama korkuyorum servislik olabilirmş tel. Önceden n8 e sürekli flash atardım acaba aynı şey mi....

tapatalk

tapatalk

Üye
S3 tavsiye ederim stock rom ile kullanıyorum ve çok memnunum diğer romları yüklemek istiyorum ama korkuyorum servislik olabilirmş tel. Önceden n8 e sürekli flash atardım acaba aynı şey mi....

değil ama çok basit ubuntu filan kullandiysan uç birimden root yetkisi vermek gibi bisey

emin_uslu

emin_uslu

Üye
    Konu Sahibi
arc s ve halefi diyorum s3 diyosunuz :D

fk555897

fk555897

Üye
S3 mantıklı bir tercih olur veya HTC One X.

emin_uslu

emin_uslu

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar ihtiyaçtan satıp uygun birşeyler alcam diyyorum siz s3 diyorsunuz

lazye

lazye

Üye
uygun birşeyler derken en fazla kaç paraya kadar ve 0 mı alıcaksın...

emin_uslu

emin_uslu

Üye
    Konu Sahibi
Allah'ım çıldırcam siz okuyup mu yorum yapıyosunuz mesaj sayım artsın diye mi rootlu sıfır arc s var mı dünyada halefi dediğime göre 2. el arc s fiyatının olduğu aralıkta

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Ion'u birakıp arc s i ne yapacaksın güzel kardeşim???

mcnpl4

mcnpl4

Üye
telefondan buyuk zarara girersin cok onemli degilse satma bence ama illa saticaksan ikinci el s2 iyi olabilir

Samet.25

Allah'ım çıldırcam siz okuyup mu yorum yapıyosunuz mesaj sayım artsın diye mi rootlu sıfır arc s var mı dünyada halefi dediğime göre 2. el arc s fiyatının olduğu aralıkta

Sen kalite ve buyuk ekran oyun internet vs diyince s3 ude onerdik ayrica acikcada para ihtiyaci yuzunden yazsaydin.ona gore solerdik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt