Dlna programı çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Dlna programı çalışmıyor
Bir iki ay öncesine kadar sorunsuz kullanıyordum. Şimdi ise programı çalıştırıyorum, pc'deki oynatıcıyı da görüyor fakat foto, video ya da müziklerden birini oynat dediğim zaman dosyaları tarıyor, bulamıyor. Programın sertifika tarihine baktım, şubat 2013 gözüküyor. Çalışmaması sertifika geçerlilik tarihi dolduğundan zannedersem. Siscontents ile yeniden sertifikalandırıp kurduğumda da güncelleştirme hatası verdi. Yok mu tekrardan çalıştırmanın bir yolu?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
cihazın hackli değilmi?
ayrıca imza ile alakalı olsa uygulama açılmazdı...
ovi storeda şu anda ücretsiz bulunuyor zaten "nokia play to" yazdığında karşına çıkıyor.
yazılımda gömülü değilse, yuklu uygulamalardan kaldırıp storedan tekrar yukliyebilirsin

kcr

Üye
    Konu Sahibi
cihazın hackli değilmi?
ayrıca imza ile alakalı olsa uygulama açılmazdı...
ovi storeda şu anda ücretsiz bulunuyor zaten "nokia play to" yazdığında karşına çıkıyor.
yazılımda gömülü değilse, yuklu uygulamalardan kaldırıp storedan tekrar yukliyebilirsin

Cihaz hack'li ondan yana sorun yok. Gömülü değil. Kaldırıp Ovi'den tekrar yükledim, sonuç yine aynı.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
zaten cihaz hacklı imza ile alakalı olması imkansız, hafıza kartini çıkartıp bir dene belki sorun kartta olabilir

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartını çıkarttım, yeniden başlattım, programa girdim, yine aynı. Bu arada programın imzalı ya da imzasız olması değil de tarihinin geçmiş olması kafamı karıştırdı. Kullananlar bir daha baksalar, sağlıklı çalışıyor mu?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Hafıza kartını çıkarttım, yeniden başlattım, programa girdim, yine aynı. Bu arada programın imzalı ya da imzasız olması değil de tarihinin geçmiş olması kafamı karıştırdı. Kullananlar bir daha baksalar, sağlıklı çalışıyor mu?

bende çalışıyor sorun yok tvde denedim

kcr

Üye
    Konu Sahibi

bende çalışıyor sorun yok tvde denedim

Sonradan farkettim, benim galeride sadece çektiğim fotolar ve videolar gözüküyor. Onlar da normal galeri görünümünde değil de albümler kısmında. Diğerleri hiç görüntülenmiyor. Problemle alakalı konu da açtım ama çözümü yok galiba. Sende galeride bir sorun yoksa bendeki dlna sorunu da galeriden kaynaklanıyor zannedersem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt