muzik çalar sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

a10m6t

Üye
    Konu Sahibi
muzik çalar sorunu
Telefonuma kopyaladığım müzikler sürekli müzik çalarda ikişer dörder şekillerde çoğalıyo böyle olunca hafıza kartını biçimlendirip tekrar atıyorum müzikler gene katlanıyor sinir bozucu bir durum telefonumda yeni uygulamalar isimlerini hatırlamayacak kadar denedim uygulamalar sorun yapmış olabilir mi yada başına gelen var mı varsa çözümü için ne yapmak lazım yardımcı olabilir misiniz

- - - Eklendi - - -

Cevap vermek isteyen yada verebilecek yokmu

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Telefonun n73 ise gerçektende yanlış yere konu açtığın için cevap gelmemiş olabilir.

BYFECI

BYFECI

Üye
Konu yanlış yerde galiba..modlar nerede..

papakudioflu

papakudioflu

Admin

a10m6t

Üye
    Konu Sahibi
Bende lumia 620 kullanıcısıyım sadece profilimi güncellememiştim şu an da mobilden yazıyorum klavyede sürekli gidip geliyordu hatta o yüzden soruyu yazarken kısa tutmaya çalışmıştım masaüstü gorunum yapınca düzeldi

yşm

yşm

Üye
O sorun bende de oluyor hatta bu yüzden telimi sıfırladım bilgisayarı virüs taramasından geçirdim ancak şu an da müzik yüklediğimde sorun devam ediyor bilgisayardan bakınca şarkılar çift gorunuyo

a10m6t

Üye
    Konu Sahibi
Ben telimde yada bilgisayarımda virüs olduğunu sanmıyorum , muzikler sadece telimde çift gözüküyor bilgisayardan bakınca sorun yok hepsi tek ara sıra fotoğraflarda çiftliyo ne olduğunu anlamadım

- - - Eklendi - - -

Kaygısız 43 sen bari cevap ver

yşm

yşm

Üye
Benimde şimdilik bilgisayardan bakınca çift görünüyor ne olduğunu bende anlamadım sıfırladım ama Bi değişiklik olmadı

alical33

alical33

Üye
teli pcye bağlayınca music klasöründe playliste atıp deneyin ben öyle yapıyorum bi sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt