Samsung Galaxy S4’ün Ekranı Çok Başarılı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4’ün Ekranı Çok Başarılı
Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S4, bugüne kadarki en başarılı Super AMOLED ekran deneyimini vadediyor.

Samsungun yeni amirali Galaxy S4’te yer alan 4.99inçlik Super AMOLED ekran, ekran konusunda söz sahibi isimlerden de şimdiden geçer not almayı başarmış durumda. Bugüne kadar geliştirilmiş ve akıllı telefonlarda kullanılmış en başarılı ekrana sahip olan Galaxy S4, ekran üzerinde çeşitli görsel kişiselleştirmeye olanak tanıyor oluşuyla da fark yaratıyor.
Samsung bu cihazda 7 otomatik mod kullanmış. Video izlerken, oyun oynarken veya internette gezinirken bu modlardan birini seçebiliyorsunuz. Ayrıca kişiselleştirmeye açık bırakılan 4 ayrı görünüş modu, size en uygun görüş ve renk kombinasyonunu seçebilmenizi sağlıyor.
En doğal görüntüyü sunan AMOLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy S4’te HD çözünürlük ile inç başına düşen piksel sayısı 441ppi olarak gerçekleşiyor.

tapatalk

tapatalk

Üye
lcd gibi pil gömmüyo olması en büyük + sı zaten

DiabolicBoy

Üye
bugune kadar cokaz samsung modeli
begendim, ilki galaxy s2 idi(ozellikle tasarimi
ve hızi sebeciyle begendim),oburu ise galaxy s4
oldu(donanımı+yazılımsal ozellikleri+neredeyse
hic cerceve bırakmıcak kadar ekranı buyumus
olan tasarımı sebebiyle begendim),ama mayısta
duyurulacak olan motorola xphone cok cok
daha iyi bi cihaz olcak ve daha ince ve kucuk
ve karbonla guclendirilmis saglam bi govdeye,
olaganustu donanım+4400 mah bi batarya
sıgdırcak ve bi devrim yapacak, tabi unutmadan
ekleyelim xphone 5.0 klp ile gelcek

fk555897

fk555897

Üye
Ekranı gerçekten etkileyici.

Türe

Türe

Üye
bugune kadar cokaz samsung modeli
begendim, ilki galaxy s2 idi(ozellikle tasarimi
ve hızi sebeciyle begendim),oburu ise galaxy s4
oldu(donanımı+yazılımsal ozellikleri+neredeyse
hic cerceve bırakmıcak kadar ekranı buyumus
olan tasarımı sebebiyle begendim),ama mayısta
duyurulacak olan motorola xphone cok cok
daha iyi bi cihaz olcak ve daha ince ve kucuk
ve karbonla guclendirilmis saglam bi govdeye,
olaganustu donanım+4400 mah bi batarya
sıgdırcak ve bi devrim yapacak, tabi unutmadan
ekleyelim xphone 5.0 klp ile gelcek

Oha 4400 mah mi :oha:

tapatalk

tapatalk

Üye
Xphone un yazilimini google ustlenirse rakip tanimaz

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Dur bir daha koklayayım vallahi fanboy kokuyor. :aman2:

Haber için :tşk:

foreverthe

foreverthe

Üye
Xphone 4400 Mah ise yeni telefonum hayırlı olsun bana :ehe

MaxipmaN

Üye
ekran fena

DiabolicBoy

Üye

Harbiden :oha:

- - - Eklendi - - -

rica ederim. bende merakla bekliyorum xphone'u

- - - Eklendi - - -

Dur bir daha koklayayım vallahi fanboy kokuyor. :aman2:

rica ederim dostum. inan fanboyluk yapacak yasta ve yapıda biri deilim. sadece kendi bildiklerimi paylasiyorum. suanda zaten motorolanin 8mm incelikte olupta 3300 mah bataryasi olan modelleri mevcut. bkz. motorola raz maxx hd ve 7,4mm inceliktet 2650 mah bataryalı razr hd modelleri mevcut. yani moto batarya konusunda suanda eniyi cihazları yapıyo zaten, xphone'da ise bunu bi adım daha ileri tasicak gibi, ben buna eminim

komando04

komando04

Üye
teşekkürler

CasuS_87

CasuS_87

Üye
herşey iyi hoşta bu tasarım ne yav :hmmm

saruman_me

saruman_me

Üye
şu plastik mazeme kulanımındaki ısrarı samsungu gerçekten insandan soğutuyor 10 numara cihaz yapıyorsan bari mezeme kaliesinide göz önünde tut umarım bu cihazda s3 gibi çıt kırıldım bişi olmaz..

pRime.

pRime.

Üye
en başarılısı falan değil. pentile piksel dizilimli ekran hiçbir zaman başarılı olmamıştır.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
rica ederim. bende merakla bekliyorum xphone'u

- - - Eklendi - - -

rica ederim dostum. inan fanboyluk yapacak yasta ve yapıda biri deilim. sadece kendi bildiklerimi paylasiyorum. suanda zaten motorolanin 8mm incelikte olupta 3300 mah bataryasi olan modelleri mevcut. bkz. motorola raz maxx hd ve 7,4mm inceliktet 2650 mah bataryalı razr hd modelleri mevcut. yani moto batarya konusunda suanda eniyi cihazları yapıyo zaten, xphone'da ise bunu bi adım daha ileri tasicak gibi, ben buna eminim

Üstüne alınmışsın ama ben böyle bir konu açan arkadaşa yazmıştım o mesajımı yinede üstüne alınmışsın cevap yazmışsın emeğine sağlık kardeşim.

PriZm

PriZm

Üye
Ekran dizilimi açısından Note 2 S4 den daha başarılı o zaman

tapatalk

tapatalk

Üye
en başarılısı falan değil. pentile piksel dizilimli ekran hiçbir zaman başarılı olmamıştır.

pentile tek pikselden türediği için ekran basarili yapmak zor ama askeri derecede tasarruflu

pRime.

pRime.

Üye

Allah aşkına yine mi pentile ?? :off:

evet öyle malesef.

- - - Eklendi - - -

pentile piksel dizilimli ekranlar iyi bir seçim değil. görüntü daha canlı oluyor ama bir o kadar da kötü görünüyor. güç tüketiminde de aman aman farklar yaratmıyor, ben daha şarjı çok harcadığı için rgb dizilimli ekrandan şikayet eden birisini görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt