Uygulama Bu sorun nasıl çözülür.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorun nasıl çözülür.
Herkese günaydın.
telefonum galaxy note
1-internette aratma yaptığımda sesli komut veriyor.nasıl engelleyebilirim
2-ayarlar-diğer-mobil ağlar-kısmından internet paketi kapatınca internet kesiliyor galiba kesildi çocuğuma telefonu verdim oyun oynuyor derken tuzak çıkıyor.BUY diyor yani satın al çocuk bastı.nolur internet kesik satın alamaz peki aktif edince geçmişteki satın al komutunu devreye sokar mı.çok tehlikeli ya.kurtulamadım şu tuzaktan.

karsıyakalı_35

Üye
büyük ihtimal alıcak o satın aldığın herneyse sadece oyun kaynağını internette araman lazım

furkey

Üye
Herkese günaydın.
telefonum galaxy note
1-internette aratma yaptığımda sesli komut veriyor.nasıl engelleyebilirim
2-ayarlar-diğer-mobil ağlar-kısmından internet paketi kapatınca internet kesiliyor galiba kesildi çocuğuma telefonu verdim oyun oynuyor derken tuzak çıkıyor.BUY diyor yani satın al çocuk bastı.nolur internet kesik satın alamaz peki aktif edince geçmişteki satın al komutunu devreye sokar mı.çok tehlikeli ya.kurtulamadım şu tuzaktan.

Ilkini anlayamadım tam.

2.sorun ise hayir sonradan devreye sokmaz . Ama uygulamanın adını ver de ona göre daha sağlam yorum yapalım :)

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
sorun çok basit.telefonumdan mesela maxicep'giriyorum hemen telefon sesli komut olarak maxicep.com diyor.önceden yoktu ben bir yerlerini kurcaladım ki böyle oldu.sesli komutu nasıl kapatabilirim.
2-ben googgle playerden çocuklarım için oyun indiriyorum ÜCRETSİZ oyun indiriyorum.örnek vereyim.

özellikle 3 linktekini sildim çocuklar en çok balon patlama oynunu sevdi ama tuzaklı oyunlar.hemen satın al diyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt