GaLaxy SIII >ROM--JB 4.1.2<==--VK--™-[-XXEMB5-V-12.1 + Jkay-14.92.1-]- M440S Support

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
GaLaxy SIII >ROM--JB 4.1.2<==--VK--™-[-XXEMB5-V-12.1 + Jkay-14.92.1-]- M440S Support

Özellikleri:

• XXEMB5 Tabanlı

• Çoklu CSC

• Deodexed & Rooted & zipaligned

- XperiaZ Launcher
- Bravia Engine2
- Xloud
- Walkman Music With Clear Audio +
- Facebook
- Xperia Album
- Movies
- Keyboard
- Note App
- TrackID
- EA Games
- Playstation Certified
- Dlna Server Working

WIDGETS :

- Photo
- Note
- Wheater
- Recent Calls
- Smart Contacts
- Clock Pack Widget
- TochLock
- Wallaper HD của Sonny Xperia™

• Ve daha fazlası ...

indirme linki:

KURLUM: kurulumu fullwipe olarak işaretleyin

Bu İşlem Custom Rom Yükleme içindir, İşlemlere başlamadan önce; Cihazınızda Öncelikle EFS DOSYASI YEDEĞİNİZİ ve daha sonra Rom Yedeğinizi (backup) MUTLAKA ALINIZ.

Cihazınızı CWM Recovery Moda aldıktan sonra aşağıdaki işlemleri mutlaka yapınız, temiz bir kurulum için bu işlemi tüm Custom ROM kurulumunda yapınız

YÖNTEM 1 :

1. Kernel Script yapın
2. wipe data/factory reset
3. wipe cache
4. wipe dalvik cache
5. mounts and storage/format system
6. mounts and storage/format data
7. advanced/fix permissions

- Telefonun Rootlu olması gerekmektedir.

1: İndirdiğiniz Rom'u , Superwipe ve kernel temizleyici dosyasını Sd Card dizinine kopyalayın

2: Recovery Moda girin (Ses açma + Home + Power tuşuna uzun basarak)

3: İnstall zip from sd card / Choose zip from sd card kısmından Superwipe dosyasını flashlayın.

4: Ardından install zip from sd card / Choose zip from sd card kısmından Kernel Temizleyiciyi flashlayın.

5: Daha sonra tekrar ana menüden İnstall zip from sd card

6: Choose zip from sd card seçeneği ile VK Rom'a ait zipli dosyayı bularak yükleyin.

NOT: İlk açılış uzun sürebilir telefon açılmazsa Tekrar Recovery moddan aynı işlemleri yaparak telefonu açın.
YÖNTEM 2 :

ÖNEMLİ NOT:

"Super Wipe" dosyasını External / Harici SD karta atınız, Dahili SD karta FAT32 format atacaktır, Tüm Yedeklerinizi alınız, Harici SD Kartı olmayanlar "Super Wipe" yapmasınlar !!!

1. Kernel Script yapın
2. Super Wipe yapın
3. advanced/fix permissions

BU İŞLEMLER RİSK TAŞIR VE TÜM RİSK SİZE AİTTİR ...
kendim bunu kullanıyorum çok memnunum şimdiden hayırlı olsun.....

Ekli dosyalar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

ozkann

Üye
ram ne alemde

Türe

Türe

Üye
Sotmax dan bu roma dönmeye değer mi acaba :hmmm En iyisi yedeğini alıp bir denemeli.

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
ram ile alakalı şimdi ne desemki seni tatöin etsem bak şöyle bir şey söyleyim andid gelen bölümde bir yazı paylaştım android ve ram kullanımı diye bir onu oku derim lakin ben memnunum bir sıkıntım yok

Sotmax dan bu roma dönmeye değer mi acaba :hmmm En iyisi yedeğini alıp bir denemeli.
kardeş vk dünyada kendini kanıtlamış milyonlarca kişinin tercih ettiği bir rom sizlerde nasiplenin diye paylaştım ben gerçekten bir çok rom kullandım ama dönüp dolaştığım bu rom olmuştur tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt