Burak Yılmaz tarih yazıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Burak Yılmaz tarih yazıyor
[h=2]Schalke deplasmanının ardından Kayseri'yi de boş geçmeyen yıldız futbolcu, son 3 sezonda çıktığı 109 maçta tam 79 kez ağları havalandırdı. Burak'ın göz kamaştırıcı performansı, Mourinho'nun da gözünden kaçmadı.[/h]

Şampiyonlar Ligi’nde attığı 8 golle krallıkta zirveyi Ronaldo ile paylaşan Burak Yılmaz, Portekizli yıldızın Mallorca maçında bulduğu gollere Kayseri’den cevap verdi! 3-1’lik galibiyetin 2 golünü kaydeden tecrübeli futbolcu, üst üste 8 resmi maçta 9 kez fileleri havalandırmış oldu. 2010-2011 sezonundan itibaren Trabzonspor formasıya müthiş bir çıkış yakalayan Burak, son 3 sezonda 109 resmi maçta sahne alırken, 79 gol atmayı başardı. Bu gollerin 55’ini Trabzon’da, 24’ünü de Galatasaray’da kaydeden milli futbolcunun performansı, karşılaşmayı tribünde izleyen Mourinho’nun da gözünden kaçmadı. Avrupa devleri tarafından yakından takip edilen Burak’taki yükseliş, Mourinho’nun da referansıyla transfer sezonunda yaşanacak bir sürprizle sonuçlanabilir.

‘Şampiyonların düellosu’

Cristiano Ronaldo ile hem kendi liglerinde hem de Devler Ligi’nde birbirlerine nazire yaparcasına goller atan Burak’ın 3 Nisan’daki kapışması, şimdiden ‘şampiyonların düellosu’ olarak nitelendiriliyor.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Daha yeni bu adamı rüyamda gördüm adam real madrit maçında 2 gol atıyordu :D şimdi birisi çıkıp diyecek ancak rüyanda görürsün zaten. :D bunu bende kendime dedim ama rüyalarım çıkıyor genellikle :D :islik

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Burak inşallah ronaldo havanı indirmez :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Daha yeni bu adamı rüyamda gördüm adam real madrit maçında 2 gol atıyordu :D şimdi birisi çıkıp diyecek ancak rüyanda görürsün zaten. :D bunu bende kendime dedim ama rüyalarım çıkıyor genellikle :D :islik

Ancaj ruyanda gorursun zaten :P:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ronaldo Mallorca'ya 1 tane attı bu hafta :hmmm

Metin MF

Metin MF

Üye
adamsın drogba

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
burak iyi topçu ama cluja gol attıktan sonra yaptığı hareketle gözümden düştü. Gs'liyim.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici

özenti

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
artık drogbanın sevincini yapıyor (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt