İssizim bunalima girdim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
İssizim bunalima girdim
Arkadaslar 4 yillik fakulte mezunuyum okulumu bolum 3. Su olarak tamamladim astegmenlik sinavini kazanarak yedek subay ( hazir kita komutani ) olarak yaptim bilgisayar sertefikam var silahli guvenlil sertefikam var ama komilik dahil nereye basvursam olmuyor asgari ucretle iki sene garson olarak calistim ama dayanamadim ciktim ticari dolap tasinacak gel tasi yuz tane masa sandalye tasinacak gel tasi anamdan emdigim sutu burnumdan getirdiler

simdi guvenlik isi buldum 750 lira maas 12 saat calisma yol yok yemek yok yolda 3 vesait siz olsaniz calisirminiz izmirin bir ucundan bir ucu kiz bile vermiyorlar

okuldayken benden aldigi kopya ile gecen herkes torpille bir yerlere geldi ben bir baltaya sap olamadim kafayi yemek uzereyim intahari bile dusunuyorum artik bobrek dalak ne varsa satacagim ama alacak kisiyi nerden bulacagim onuda bilmiyorum

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Fazla yazdim digerlerini silecegim ama nasil bilen varmi tapatalkdan giriyorum

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Diğer konuların çöpe taşındı dikkatli ol konu açtıktan sonra kontrol et, bak bakalım açılmışmı açılmamışmı ondan sonra duruma göre gerekirse tekrar açarsın.

DiabolicBoy

Üye
intihar falan asla dusunme arkadasim. bukadar donanimli ve pırıl pırıl bir insansın, intihar kelimesi bile yakısmıyor sana. malesefki ulkemizin acı gercekleri bunlar ve senin durumunda olan milyonlarca genc daha var. hayatın neler getirecegi bilinmez, umudunu asla yitirme, unutmaki siyah olmadan,beyaz olmaz, zorluklar olmadan, kolaylıklar olmaz, sunu bilki simdi icinde oldugun bu zor gunler olmadan, iyi gunlerinde olmaz. yani bu kotu gunleri, gelecek iyi gunlerin habercisi olarak gor ve saglicakla kal...

• Beğen
Tepkiler: hsynsglmz
hsynsglmz

hsynsglmz

Üye
Arastir mutlaka bulunur...

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Internet ile fazla alakaliysan Youtube ve Facebook gibi sosyal aglardan yuksek paralar kazanabilirsin. Tanidigim adamlar var ayda bin dolardan fazla kazanan hatta cok cok ugrasanlar hayatini boyle geciriyor hemde 4x4 luk

Samet.25

Buldugun ise baslamani tavsiye ederim aldigin maas ulasima gitse bile cunku bi yerden.baslamak lazim ayrica ben.issizlige inanmiyorum dolu is ilanlari.var haa okumadiysa zaten kimse istemez ama sizin.gibi okumus biri her turlu is bulur isi.begenirse

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Buldugun ise baslamani tavsiye ederim aldigin maas ulasima gitse bile cunku bi yerden.baslamak lazim ayrica ben.issizlige inanmiyorum dolu is ilanlari.var haa okumadiysa zaten kimse istemez ama sizin.gibi okumus biri her turlu is bulur isi.begenirse

çok haklısınız. benim tek üzüldüğüm nokta okadar okuduktan sonra beğenirse diyorsunuz ya e şimdi bu adam okumut bitirmiş garsonluk yapması adil mi yani genel olarak bakarsak bu biraz haksızlık değilmi

fk555897

fk555897

Üye
Babamın şirketi 3 ay 4 tane şöför için iş ilanı açtı. 3 ayın sonunda sadece 2 tane şöför alabildiler.

- - - Eklendi - - -

Bu arada alacakları şöför sadece makam şöförlüğü yapacaklardı.

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Kardeşim bu sene ygs'ye kayıt yaptırdıysan eğer Pmyo dene derim ben

KayraBey

KayraBey

Üye
Allah yardımcın olsun.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Öncelikle intihar etmek fikrini aklına getirme bile . Bunların hepsi sınav Rabbim veriyo bizimde görevimiz bu sınavdan alnımız ak bir şekilde çıkmak . İş mutluluk falan hepsi olur merak etme sadece sabret ve dua et zamanla herşey düzelicektir güven bana.Allah yardımcın olsun.

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim bende e sinifi ehliyet var sinavsiz src de alabiliyorum hangi sehirdesin izmirdeysen bende basvurayim belki olur

Violonist

Üye
dostum hangi Bölüm mezunusun. bende o dönemden geçtim Teknik öğretmenim ama maalesef atama olmadığı için özel sektörde çalışıyorum. şehir dışında çıkmayı denedin mi? Bir de kpss yi dene alt yapın iyi zannedersem.

Turan

Turan

Üye
abi benim tavsiyem diğer illerde iş imkanı ara bulamassan yurtdışında iş ara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt