Bu CFW Gercekmi ????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
Bu CFW Gercekmi ????

kartal555

kartal555

Üye
Evet buna benzer var ama ofw tabanlı yazılım yani flash live ekranlı

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
evet bu cfw var d*aily mobilede bende bunu türkçeleştirmeyi düşünüyodum

- - - Eklendi - - -

linkide bu : http://forum.d*ailymobile.net/index.php?topic=87961.0 açmak için yıldızı kaldırıp urlye girin

MrTech

MrTech

Üye
Bunu 5230'a uyarlayamaz mıyız ?

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
5230 u olan bi cfw yapımcısına sor yapılabilir belki ben indirdim ve türkçeleştirdim sonra test edeceğim

kekeleme

Üye
hayrına bunu hakkını vererek türkçeleştirip paylaşacak biri yokmu

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
hikmet 366 ya bir söyleyin belki yapar yada durun ben pm den mesaj atım

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
türkçe dil dosyası attım cfwye

- - - Eklendi - - -

var forumda nasıl yapıldığı

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
orijinal gibi ne bilim süper yapmışlar Türkçe leştirp link atacak varmı bura link atmayı unutmayalı acill bekliyorum

- - - Eklendi - - -

şunu bunu silmeden eklemed sadece türkleştirip hataları düzeltip biri konu açsın bekliyorum süper yapmış ben de cfw yaptım diye seviniyorum bunu gördüm yayınlamaktan vaz geçtim amam icon ve tema efektim süper

Duran.Y

Duran.Y

Üye
5230 cwf yapılırsa çok güzel olur ben sis olarak kullanıyorum ama böyle pek keyif vermiyor.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
kamera netliği bir temam var sisconet kendim yaptım saydam tema birde gömdüm sormayın gittsin ses kalitesi yaptım zilses ekledim kinetik kaydırma ve dokunmatik ekran hasasiyeti için tam 5 saat uğraştım 15 - 20 cfw yüklemiştirim cihaza pirevate txt dosyalarında hata yapmayım diye tektek yükledim ama arkadaşlar siz tek şuu söylüyorum kinetik kaydırma kalibresi ile dokunmatik ekran kalibresi 5800 son noktadır acayip süper oldu adam bu cfw değiştirmeye kıyamaz vpn ekledim en sevdiğim sürüklemeli tuş kilidi ekledim yayınlıyımı yayınlamıyımı karar sızım

- - - Eklendi - - -

avikon değiştirdim tur kilindeki avikon değiştirdim 2 aydır kulanıyorum hiç sorun vermedi

- - - Eklendi - - -

c6v42.004 yaptım tabiki cfw kendim upload dım çektim

- - - Eklendi - - -

6x2 yatay 4x5 dikey n8 menü gibi genişletildi c6v42 sadece oyunları sildim gerisine dokunmadım goto menü yüklü autoinsatalr bt switch media bar tabiki mem check screensnap yüklemdi yok yok çelişkideyim yükliyimmi site yüklemiyimi diye

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
kamera netliği bir temam var sisconet kendim yaptım saydam tema birde gömdüm sormayın gittsin ses kalitesi yaptım zilses ekledim kinetik kaydırma ve dokunmatik ekran hasasiyeti için tam 5 saat uğraştım 15 - 20 cfw yüklemiştirim cihaza pirevate txt dosyalarında hata yapmayım diye tektek yükledim ama arkadaşlar siz tek şuu söylüyorum kinetik kaydırma kalibresi ile dokunmatik ekran kalibresi 5800 son noktadır acayip süper oldu adam bu cfw değiştirmeye kıyamaz vpn ekledim en sevdiğim sürüklemeli tuş kilidi ekledim yayınlıyımı yayınlamıyımı karar sızım

- - - Eklendi - - -

avikon değiştirdim tur kilindeki avikon değiştirdim 2 aydır kulanıyorum hiç sorun vermedi

- - - Eklendi - - -

c6v42.004 yaptım tabiki cfw kendim upload dım çektim

bence yayınlamalısın kendini geliştirme fırsatın olur bakarsın bu cfwden bile iyi cfwler yaparsın

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
temanı boyutu 82 kb acayip süper tema yaptım

- - - Eklendi - - -

bence yayınlamalısın kendini geliştirme fırsatın olur bakarsın bu cfwden bile iyi cfwler yaparsın

bilmiyorum yayınlıyımı yayınlamayımı ama gerceten süper oldu icon adamı mesh ediyor icon cok hoş

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
bence yayınla eğer cfwen gerçekten çok iyiyse zaten tutulur yani

hikmet366

hikmet366

Üye
Bu Cfw Gerçek Değildir İsteyen Buradan İndirebilir Bu uygulamdır

Adam bu Uygulamyı ofw ye gömüş olabilir Arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

Onun Aynısını Ben Bile Yaparım Ama Çok Dandik Bişe Çıkacagı İçin Fazla Uğraşmak İstemiyorum

- - - Eklendi - - -

R@sim Arkadşım Ne Güzel Cfw Yapmış Buraya Bakın

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...ymbianasbelleassuper-sonic-mosaic-774418.html

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
Bu Cfw Gerçek Değildir İsteyen Buradan İndirebilir Bu uygulamdır

Adam bu Uygulamyı ofw ye gömüş olabilir Arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

Onun Aynısını Ben Bile Yaparım Ama Çok Dandik Bişe Çıkacagı İçin Fazla Uğraşmak İstemiyorum

- - - Eklendi - - -

R@sim Arkadşım Ne Güzel Cfw Yapmış Buraya Bakın

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...ymbianasbelleassuper-sonic-mosaic-774418.html

gerçekten öyle ya ofye uygulamayı gömmüşse gerçekten çok dandik birşey olmuştur boş verin bu cfwyi bizim forumuuzda çok daha iyileri var örnek hikmet366 kardeşimin gösterdiği cfw

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
dayı ne biliyi görünüm güzel ama

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
görünüm güzel ama emin ol çok kullanışsız

sytali33

Üye
Arkadaşlar bu cfw gerçekten çok güzel ben ingilizce olarak kullandım gayet basarılı cfw modlama ile fazla bilgim yok ama araştırarak yaptım sadece türkçe dil paketi ekledim ozamanda hatalar çıkıyor eger bunu türkçeleştirecek arkadas varsa şimdiden yardımcı olmaya çalısıcagım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt