Yeni Fw Hazırlıyorum Var Mı Istek ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Fw Hazırlıyorum Var Mı Istek ?
yeni fw geliyor ama sade barlı . Yani öyle belle bar falan yok. Varsa istediğiniz bişe yazın yapmaya çalışıym :)

hikmet366

hikmet366

Üye
ilgi çeksin yeter

lazye

lazye

Üye
bence ilk önce ram olabildiğince fazla olmalı ve stabil olmalı ve hatasız olmalı benim için yeter... OFw edit mi yoksa c6 port mu ?

Joker.

Joker.

Üye
bence ilk önce ram olabildiğince fazla olmalı ve stabil olmalı ve hatasız olmalı benim için yeter... OFw edit mi yoksa c6 port mu ?

Asıl soru c6 port c5-03 e uygulanabiliyo mu?

Kardeş hızlı olsun hafızada yüksek olsun yeter

lazye

lazye

Üye
c6 port henüz c5 03 e portlanamadı... Ne yazık ki...

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
mesajlarda sohbet olsun da :D

gobbels

gobbels

Üye
belle bar olmalı bence.stabil çalışıp ramı ve bataryayı iyi kullansın şişme yapmasın effect falan gerek yok efektsiz şık bir tema oturt mesajlara sohbeti ekle öyle flash ev ekranı yada 7 tane ev ekranı falan ekleme temel'in altında 4 iconlu olan hali yeterli benim için tabi karar senin :)

birol08

birol08

Üye
:eller:Ev ekranların hepsini koyma bence. Oratsu olsa yeter. Dönüştürü notlar sözlük my nokia falan sil onları. Zil seslerini mesaj seslerini alarm vb sesleri sil hepsinden en popüleri birer tane kalsın. Temada bitane sade olsa yeter. Topbara gerek yok bence. Tema efekti olcaksa sade ve hızlı olsun. Menü geniş mümkünse menü düzeni 4x4 olsun :) hafıza yüksek ram de kapasiteli bişey olsun eğer mümkünse 60 mb ı falan geçsin :) Shazam kaydedici poadcast ovi zıvırları onlarıda sil. Açılış kapanış animasyonlarını değiştir.

Aklıma bukadar geliyo geldikçe eklerim :)
Kusura bakma biraz emredermiş gibi oldu :s

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
bluetooth dan gelen dosyaların mesaj olarak gelmemesini saylayabilirmisiniz direk hafızakartına gelsin

134ugurcan

134ugurcan

Üye
menü 4x4 olursa süper olur.efektleride iyi olursa süppppper olur

1stclass

Üye
Ev Ekranı sbpshell olarak atayabilirsen menü basılı tutuğunda sbp göremesi gerek dahili olarak tel içine gömebilrisen değişik bi tasırım olabilir.

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
Ev Ekranı sbpshell olarak atayabilirsen menü basılı tutuğunda sbp göremesi gerek dahili olarak tel içine gömebilrisen değişik bi tasırım olabilir.

Istersen Özkan Ç.'nin belle shell cfwsini kullan başarılı bi çalışma o :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar üzücü bi haberim var sizlere . Bilgisayarım'a polis el koydu incelemeye alındı bu sebepten ötürü cfw biraz gecikecek. Ama ben o kadar abartmadan bi tane yapacam. Herkesin isteğine göre uyarlayacağım . Ilginiz için teşekkür ediyorum ve sizden özür diliyorum.

mrqralfurqan

Üye
c5-03 icin windows phone cfw yapabilir misiniz

semihshin

Üye
C6 port olsun yeter :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt