Telefonu çökerttim :D

Sponsorlu Bağlantılar

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu çökerttim :D
telefonarom manager den CWM flaşladım.termi,nal emulatorden reboot recovery yaptım ondan sonra telefon çöktü açılmıyor.boot menu bile gelmiyor.önerileriniz :)

yunusbulet

yunusbulet

Üye
download moda al odinle orjinal rom yukle

yunusbulet

yunusbulet

Üye
servise gonder telefoncuya guvenme

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
servise gonder telefoncuya guvenme

az önce verdim telefoncuya bende galaxy 5 var gt i 5500 2.1 update 1 yukluydu onu 2.2 yapmıstı ona veriyourm her arızada sevdigim birisidir de :) yapabilirse 3 de alcam insallah yapar :) servise göndermekle ugrasmak istemiyorum açıkçası bir iki hafta bekletiyolar o yuzden verdim telefoncuya

yunusbulet

yunusbulet

Üye
tanidiksa sorun olmaz yoksa doger turlu guvenmem

aufpralcan

aufpralcan

Üye
servis desteklemez ücretini alır ama telefoncudan az bir ücret alcagı kesin bencede servise gondermende yarar var

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
servis desteklemez ücretini alır ama telefoncudan az bir ücret alcagı kesin bencede servise gondermende yarar var

tesekkurler hocam
telefonu aldım 35 tl ye yaptı bi sorun yok simdilik.parca falan almısmıdır icinden o süphe var içimde ama insallah bi sorun çıkmaz :)

bobmalley

Üye
Ya bende jtag yaptirdim galaxy 5503 var 2.2 kurdu artik costum rom kuramazssin dedi bilgisi olan var mi onceden costum rom kurabiliyordum jtag sonrasi denedim gercekten olmadi nasil yapabiliriz 2.3 e gecmek istiyorum odin recovery modda denedim olmadi

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
Pm attım

bobmalley

Üye
Pm dolu dedi diger yazdiklarin gelmedi

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
telefonuma jtag yaptırdım sonra recovery kurdum ardından custom rom kurdum şu an sorunsuz kullanıyorum.backup işlermini recovery modda advanced -> format system,data,cache işlemlerini yaparak kurmadıysanız takılır.backup yerine sifır rom kurun oyle deneyin bir de

Üst Alt