Samsung Galaxy S4′de EA’dan oyun desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
En son teknoloji ile üretilmiş mobil cihazlarını piyasaya sunan firmalar, oyun yapımcılarının da ilgilerini çekerek desteklerini almaktalar. Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung’da piyasaya sunduğu en son oyuncağı Galaxy S4 için Electronic Arts’ın desteğini şimdiden aldı.

Oyunları rahat ve keyifli oynamaya imkan tanıyan oyun kolunun Galaxy S4’de kullanılacak olması, oyun dünyasının önemli isimlerini harekete geçirmeye başladı bile. Electronic Arts, tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy S4 için 16 oyunun hazır olduğunu belirtti. EA’nın hazır olarak belirttiği oyunlardan bazıları şunlar;

The Simpsons: Tapped Out, Real Racing 3, The Sims: FreePlay, Need fur Speed: Most Wanted, Monopoly, Plants vs. Zombies, Tetris Blitz gibi oyunları Galaxy S4 ve oyun kolu ile birlikte oynayabileceğiz.

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Haber için :tşk:

enterneoll

enterneoll

Üye
s4'de güzel olucak :)

aleranol

aleranol

Üye
Dalgami geçiyorlar? Ben not2de ps kolu bağlıyorum lanet olsun bende destek istiyorum s...sinler!

- - - Eklendi - - -

5.5inc nerde 5 inç nerde gidrr bombalı saldırı düzenlerim bu ne arkadaş?

fk555897

fk555897

Üye
Android severler için güzel bir haber.

PriZm

PriZm

Üye
Dalgami geçiyorlar? Ben not2de ps kolu bağlıyorum lanet olsun bende destek istiyorum s...sinler!

- - - Eklendi - - -

5.5inc nerde 5 inç nerde gidrr bombalı saldırı düzenlerim bu ne arkadaş?

Bu tür destekler vs tamamen reklam ve tanıtım amaçlı.S4 aynı S3 gibi meşhur oldugunda Note 2 ye de gelir.

Bende konsol bağlayarak oynuyorum oyunları :ehe

tapatalk

tapatalk

Üye
Otg konsolu nerde satilir internette videosu var nexusa baglayip oynuyo adamlar

aleranol

aleranol

Üye

Bu tür destekler vs tamamen reklam ve tanıtım amaçlı.S4 aynı S3 gibi meşhur oldugunda Note 2 ye de gelir.

Bende konsol bağlayarak oynuyorum oyunları :ehe
Sende neler var? Ben bir dead trigger gördüm o da kötü. Birde sixaxis falan ayarlı. Kendiliğinden olan varmı sende?

PriZm

PriZm

Üye

Sende neler var? Ben bir dead trigger gördüm o da kötü. Birde sixaxis falan ayarlı. Kendiliğinden olan varmı sende?

Mc4 dead trigger ve nfs most wanted
Rr3 var ama destekliyormu bilmiyorum.

MrExpert

MrExpert

Üye
Gereksiz ...
Reklam olduğu bukadarmı belli olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt