Brotherhood of Violence wpstore'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Brotherhood of Violence wpstore'da

Gün gecmiyor ki sizlere kaliteli bir oyun duyurusu yapmayalım. Evet windows phone magazası günden güne birbirinden kaliteli uygulamalarla dolarken aynı zamanda üst düzey kaliteli oyunlar da gelmeye devam ediyor.

Brotherhood of Violance şu anda windows phone magazasında kullanılabilir durumda. Simültane dövüş oyunu olan Brotherhood of Violance yüksek kaliteli grafikleri,üst düzey 3D engine oyun motoruyla kaliteli yapimlar arasında yerini alıyor. Realtech'in bu oyunu 224mb boyutunda ve 1.99$ ücretli veya ücretsiz deneme versiyonuyla windows phone magazada.

Oyunu windowsphone magaza linkinden indirebilirsiniz.

Oyunun resmi tanıtım videosunu ise buradan izleyebilirsiniz.

[video=youtube;yw8N0qenXXE]http://www.youtube.com/watch?v=yw8N0qenXXE[/video]

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Teşekkürler dostum, güzel bir oyuna benziyor.
Her ne kadar ücretli olsa da deneme imkanı vermesi güzel :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ha bu arada oyun ios ve wp8 icin yayinlandi yakinda andoid icin de yayinlanicakmiş:D

Cok yakinda:kop:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
biran 7610da one oynadığım günleri hatırladımsomuru:

ka_za

ka_za

Üye
Öle bir giriş yapmıssınki :) Windowsun reklam bölümünde çalısıyosun heralde :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Öle bir giriş yapmıssınki :) Windowsun reklam bölümünde çalısıyosun heralde :D

Giriş son bir aydır gercekleşenlerin özetiydi. Wp8 çıkmadan önce haber yapicak uygulama ararken şimdi en kalitelilerini secmeye calişiyorum. Hoş es gectiklerime de üzülmüyor degilim ama sayfayı sürekli yeni konularla doldurmak kullanım zorlugu oluşturacagı icin kısıtlı sayıda az ve öz konu acmaya calişiyorum.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Es geçilenleri hepsi benim filtreme takılıyor ancak "zaman" kavramı yakamı bırakmıyor :(

selcuk28

selcuk28

Üye

:kop: l620 ye yüklenebiliyor mu?

malesef hayır l620 sayesinde telefon almadan çok çok iyi araştırma yapmak gerektiğini anladım iyice :D ŞİMDİLİK gelen kaliteli oyunların hiçbirinden yararlanamıyoruz :(

m542tf

m542tf

Üye
malesef hayır l620 sayesinde telefon almadan çok çok iyi araştırma yapmak gerektiğini anladım iyice :D ŞİMDİLİK gelen kaliteli oyunların hiçbirinden yararlanamıyoruz :(

ben oyun ve uygulama için almadım telefonu. Gerçi ben telefonu kendime de almadım ki. Hatuna aldıydım onunda oyunla işi olmaz :ehe

camı kırık c5-00'dan gönderildi. Board for opera mini7

selcuk28

selcuk28

Üye

ben oyun ve uygulama için almadım telefonu. Gerçi ben telefonu kendime de almadım ki. Hatuna aldıydım onunda oyunla işi olmaz :ehe

camı kırık c5-00'dan gönderildi. Board for opera mini7
iyiymiş o zaman oyun harici her şey için 620 gerçekten harika :D

-Kazuva-

Üye
:tşk: umduğumdan hızlı gelişmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt