My Diamonds v4.0

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
My Diamonds v4.0

IOS 4.3 ve sonrası içindir.

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Joker

Joker

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici

:rica: var ya sayende tek başımıza kalmadık :) asıl ben teşekkür ederim bir moderatörler bir de ben vardım çok sessizdi burası :( snede geldin daha bir şenlendi ortam :tebessüm:

Rica ederim ne demek benim tek amacım yardımcı olmak :) elimden geldikçe yardım edicem sana beraber İphone bölümünü renklendiricez inşallah :tebessüm:

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
  • Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

Ben İphone'umu yeni aldım sayılır senin bilgin benden fazladır sende o konuda bana yardımcı olursan sevinirim :) zaten sorarım yapamadığım yerleri sana :)

bende 3-4 aydır kullanıyorum işte jailbreak falan onları biliyorum zaten yavaş yavaş keşfediyorum :) ama ios çok kapalı bir işletim sistemi olduğu için fazla içine giremiyorsun :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici

bende 3-4 aydır kullanıyorum işte jailbreak falan onları biliyorum zaten yavaş yavaş keşfediyorum :) ama ios çok kapalı bir işletim sistemi olduğu için fazla içine giremiyorsun :)

Evet o konuda symbian taraftarıyım :D ama bende yeni yeni keşfediyorum telefonu oyunlar uygulamalar jailbreak falan :)

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
symbianda sıktı çok cfw yaptım zamanında bir çok şeyini biliyorum symbianın :hmmm en çok uğraşılabilen işletim sistemlerinden biri android ama onu da sevmiyorum :hmmm gün gelir de iosin sistemi kırılırsa öğreniriz :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
symbianda sıktı çok cfw yaptım zamanında bir çok şeyini biliyorum symbianın :hmmm en çok uğraşılabilen işletim sistemlerinden biri android ama onu da sevmiyorum :hmmm gün gelir de iosin sistemi kırılırsa öğreniriz :)

Aynen bende androidi sevemedim bi türlü :) aslında hiç kullanmadım ama bir türlü güzel gelmiyo bana :D ya ios yada symbian :D şuan ikisinede sahibim zaten :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Aynen bende androidi sevemedim bi türlü :) aslında hiç kullanmadım ama bir türlü güzel gelmiyo bana :D ya ios yada symbian :D şuan ikisinede sahibim zaten :)

ben s2yi çok kurcaladım ama beceremedim :D valla ben wp'ye geçeceğim :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
  • Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
WP yeni bir işletim sistemi oldugu için pek uygulama ve oyun yok malesef aslında olsa bende durmam hemen bi lumia alcam ama :D

ben uygulama işini telefondan halletmiyorum zaten bana internet olsun bir de whatsappi olsun yeter :) lumia da bu konuda iyi zaten :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici

ben uygulama işini telefondan halletmiyorum zaten bana internet olsun bir de whatsappi olsun yeter :) lumia da bu konuda iyi zaten :)

Benim telefonum oyunsuz olmaz yaa en az 20 25 tane olur şuan 5800'da bile 30'u aşkın oyun var :D seviyorum anlıycağın oyunu e tabi uygulamalarda çok :D ama lumiayı her yönde çok beğeniyorum iphone'dan önce almayı düşünüyordum ama iphone alınca vazgeçtim :) ilerde alabilirim ama belli olmaz benim sağım solum :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonum oyunsuz olmaz yaa en az 20 25 tane olur şuan 5800'da bile 30'u aşkın oyun var :D seviyorum anlıycağın oyunu e tabi uygulamalarda çok :D ama lumiayı her yönde çok beğeniyorum iphone'dan önce almayı düşünüyordum ama iphone alınca vazgeçtim :) ilerde alabilirim ama belli olmaz benim sağım solum :D

ben psp alacam bir de ipodda oyun var onlar yetiyor :) telefonun şarjı lazım bana oyunla bitirmek istemiyorum :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici

ben psp alacam bir de ipodda oyun var onlar yetiyor :) telefonun şarjı lazım bana oyunla bitirmek istemiyorum :)
Evet bide o konu var tabi :D iphone'da tek şikayetim şarj herkes gibi :D ama bir haftadır iyi gidiyor bazen 2 günü buldugum oldu tabi nerdeyse hiç dokunmadım telefona yoksa en fazla 1 gün :D psp de oyun için güzel bir tercih ama ben oldum olası pspye ısınamadım :D

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Evet bide o konu var tabi :D iphone'da tek şikayetim şarj herkes gibi :D ama bir haftadır iyi gidiyor bazen 2 günü buldugum oldu tabi nerdeyse hiç dokunmadım telefona yoksa en fazla 1 gün :D psp de oyun için güzel bir tercih ama ben oldum olası pspye ısınamadım :D

ben hastasıyım pspnin lise bitsin alacağım :D

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici

- - - Eklendi - - -

Lise kaç :D

- - - Eklendi - - -

Bu arada konudan çok uzaklaştık :D neyse artık tekrardan teşekkürler :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...