" Microsoft Security Essentials & Avast " sizce bu ikisinden hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
" Microsoft Security Essentials & Avast " sizce bu ikisinden hangisi ?
Arkadaşlar uzun süredir MSE kullanıcısıyım. Bir aralar Avast Antivirüs adlı programı da kullanmıştım. Sizce yeniden Avast'a geçeyim mi ?

PC performansı ve güvenlik bakımından hangisi daha iyi ?

NOT : Lütfen başka bir program önermeyin.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
36 Kisi Bakmis Ama Cevap Yok =/
Yoldas, Bende Coktandir MSE Kullaniyorum, Sistemi Kasmaz, Guvenli, Ucretsiz ..
Bence Onlar Devam Et .. Avast Cok Rahatsiz Ediyor

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ben uzun bir dönem Avast ev sürümünü kullandım. Sistem kasması gibi bir sorunla karşılaşmadım ama bu sistemin teknik özellikleriyle yakından alakalı tabi ki. Şimdilerde ise AVG kullanıyorum. Diyebilirim ki AVG daha güçlü ve daha az sistem harcıyor.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben uzun bir dönem Avast ev sürümünü kullandım. Sistem kasması gibi bir sorunla karşılaşmadım ama bu sistemin teknik özellikleriyle yakından alakalı tabi ki. Şimdilerde ise AVG kullanıyorum. Diyebilirim ki AVG daha güçlü ve daha az sistem harcıyor.

Katılıyorum.Birçok programdan sonra AVG'yi keşfettim ve yıllardır kullanıyorum.Pc'de virüs programı var mı yok mu farkedemiyrsun bile.Amma gözünden de birşey kaçmıyor vesselam...

Akıncı

Akıncı

Üye
Bence de avg yi kullanmalısın ama bazen sıkıntı çıkarabiliyor

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

emreolol

Üye
avast

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tavsiyem eset smart security 6 arkadaşımın bilgisayarı çalındıktan sonra bunun kullanmaya başladım avast kullanıyordum hiç bir virüs programının bulmadığı virüsleri bulup bazı oyunları yüklemiyordu programlarda sıkıntı çıkarabiliyordu. Eset anti-thieft özelliği ile pc'niz çalındığında belirlediğiniz e-posta adresinize konum gönderiyor hırsızın naptığına dair ekran görüntüsü alıp size gönderiyor hatta kamerasından fotoğrafını çekip size gönderiyor oldukça başarılı tavsiye ederim :oke:

MrExpert

MrExpert

Üye
tavsiyem eset smart security 6 arkadaşımın bilgisayarı çalındıktan sonra bunun kullanmaya başladım avast kullanıyordum hiç bir virüs programının bulmadığı virüsleri bulup bazı oyunları yüklemiyordu programlarda sıkıntı çıkarabiliyordu. Eset anti-thieft özelliği ile pc'niz çalındığında belirlediğiniz e-posta adresinize konum gönderiyor hırsızın naptığına dair ekran görüntüsü alıp size gönderiyor hatta kamerasından fotoğrafını çekip size gönderiyor oldukça başarılı tavsiye ederim :oke:

Cihazı buldunuzmu bari ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bulamadık

Legendary.

Legendary.

Üye

:oha: Adamlar yapmış :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Aynen öyle test ettim baktım 5 dakika sonra mailime ekran görüntüsüyle oldukça doğal bir fotoğrafım gelmiş gizlice çekmiş :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
MSE kullan benim sistemimde virüs armış onun sayesinde farkettim :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt