Sony Xperia P mi almalıyım Yoksa S in fiyatı düşermi

Sponsorlu Bağlantılar

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia P mi almalıyım Yoksa S in fiyatı düşermi
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sizce ne yapmalıyım bütcem 800-900 arası xperia p alsam pişman olurmuyum sonradan xperia s in fiyatı 800-900 lira arasında düşermi yardımlarınızı bekliyorum.

m.talha

m.talha

Üye
kardeş bende s var cok memnunum fıyatı düser mi bilemem çünkü bn daha 1 ay oldu 1430 a aldım.p ise 1200 dü.tabi bu fiyatlar sony bayii için geçerli.bnde p alacaktım sony deki yetkili p u ile s arası geçıs serisi dedi.işletim solaya yakın yani.tasarım ekran kalıte ve parlaklıgı super.zaten en parlak ekran ödülü var.ben arkadaşa yalvardım p al diye gitti s3 mini aldı aynı fıyata 900 tl ye b..k gibi.kamera ekran kalıtesi yorumlar felan p s3 miniden felan daha iyi kesinlikle

- - - Eklendi - - -

sony de yokmus istersen getirtirim ama p yi önermem dedi ya sola yada s dedi s e ikna etti.s müthis çünkü.ama teknosa da p yi denedim ekranına tasarımına kamerasına hayran kaldım.s i beklemeyeceksen eger duser felan diye git p yi al.benim içimde kaldı senin kalmasın.ama sabrederim dersen s al.bu arada s ve p bu ay jelly bean güncellemesini de alacak.

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
P de güzel bir cihaz fakat pişman olmaktan korkuyorum :) çok çabuk sıkılabilyorum bu konularda kendimi iyi tanırım bu arada P nin ekranımı daha parlak S in mi Karşılaştırma şansın oldu mu

- - - Eklendi - - -

P de güzel bir cihaz fakat pişman olmaktan korkuyorum :) çok çabuk sıkılabilyorum bu konularda kendimi iyi tanırım bu arada P nin ekranımı daha parlak S in mi Karşılaştırma şansın oldu mu

m.talha

m.talha

Üye
p nın ekranı daha canlı renkler felan ben boyle dusunuyorum ama s nın ekranı 720 p hd sonucta fılm ızleme zevkı muhtesem p de hd var mı bılmıyorum.s nın 12 lık kamerasının cok ıyı performans gostermedıgını soyleyenler var.ama bnce guzel cok sevıyorum kamerasını aksam cekımlerı bıraz sıkıntı olabılır kardes

- - - Eklendi - - -

en ıyısı teknosa varsa yakınlarda kendın ıyı bı sekılde karsilastir.sonra bı sorun olursa bana beddua etme:-D:-)

- - - Eklendi - - -

belkıde ekran ayarı s nın kısıktı p nın fuldeydı bn bı hızlıca goz attım sadece ama kamerada sony 1 numara ıphone un kameralarını da sony yapıyor

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim bilgilerin için :) çok yardımcı oldun gerçekten

m.talha

m.talha

Üye
rıca ederım kardes hayırlı olur ınsallah:-)

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Bide bi sorum daha olucak xperia p alıcam ama beni bataryası biraz korkutuyor bu konuda bir bilgin varmı 1350 mah bir günü çıkarırmıki çok aşırı kullanmam telfonu normal canım sıkıldımı 2 saatte bir falan oyun oynarım internette gezerim face twitter vs. :)

m.talha

m.talha

Üye
1300 luk batarya p de nasıl performans gosterıyor onu bılmıyorum kardes bu konuda forumlara bı goz at.bnım s ınbatarya 1700 lu bı sey oyun cabuk sarj yıyor ekrandan dolayı zaten yıyor. p nın de ekran kalıtelı sonucta.bn aksamı edersem sukredıyorum oyun ınternet felan.bı de kullanmazken 3g felan kapatmak gerekiyor

- - - Eklendi - - -

bı de akıllı telefonlar genellıkle hep böyle.3200 luk note 2 bataryasının bıle cabuk bıttıgını soyleyenler var gerısını sn dusun artık:-)amoled ekranlı bazı samsunglar sıyah alanlar aydınlatılmadıgı ıcın sarjı bıraz daha cok gıdıyor ama amoled bnce kalıteyı olumsuz etkılıyor bunu forumlar da da bahsedıyorlar hep

- - - Eklendi - - -

ben p nın ılk basta 1300 bataryasını bılmıyordum bu bıraz ürkütüyor acıkcası.ama ben usb portable charger var sony nın biraz Pahalı 80 tl felan ondan almayı dusunuyorum tele takıyorsun her yerde hazır sarj. tekrar soyleyım kardes en ıyı kararı kendın verırsun ıstersen samsunga da bak bunlar benım yardımcı olmak adına kendı acızane goruslerım

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
samsung hiç tercih etmiyorum açıkçası adamlar tasarıma hiç mi önem vermezler ben şahsen bir sony fanıyım herşeyim sony evdeki tv den tut pc ye kadar :)

PureFood

PureFood

Üye
samsung hiç tercih etmiyorum açıkçası adamlar tasarıma hiç mi önem vermezler ben şahsen bir sony fanıyım herşeyim sony evdeki tv den tut pc ye kadar :)

O zaman xperia z yakışır sana en siyahından :)

harika cihaz s4le yanyana koysalar s4e bakmam bile .

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi

O zaman xperia z yakışır sana en siyahından :)

harika cihaz s4le yanyana koysalar s4e bakmam bile .
Aynen kardeşim ah paranın gözü çıksın :D hiç sevmiyorum şu samsungu
Hala Sony Hala Xperia :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood

Ownexry

Üye
KArdes S in fiyatının düşmesi bekleniyor .

- - - Eklendi - - -

Pyi tavsiye etmiyorum bende vardı sattım suan bendeki tipo daha iyi gibi geldi bana

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Çelişkide kaldım şimdi niye sattın P yi satma nedenlerini söylermisin

- - - Eklendi - - -

Ayrıca sana tipo nasıl daha iyi geldi onu anlamadım :hmmm tipoyla p kıyaslanamaz bence

Ownexry

Üye
Sürekli kasma oluyordu oyularda iyi oynuyor ama bilmiyorum kötü geldi sattım tipo aldım gecen cuma cok memnunum vlla

• Beğen
Tepkiler: WhiteList
m.talha

m.talha

Üye
o zaman sen bıraz sabret kardes s ın dusmesını bekle zaten s le p arası 200 tl oynuyor.s al gec bn cok memnunum

ege099

ege099

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş nereye kadar beklicem vallahi canıma tak etti artık :) 6 aydır telefonum yok alcam artk xperia p

m.talha

m.talha

Üye
aman sabırsız olma kardeş eger 1 sene once tel alsaydım xperia ray yada u alacaktım...dusun yanı sabretmenın ne guzel bı sey oldugunu.ddd ama p nın de tasarımı ekranı super ya ıçım gıdıyor.s i bekle sabret yada para bırıktır felan.dddd

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Ben 700-800 e sola alacaktım. Arkadas 1000 ver p al dedi derken baktım 1250 Xperia s aldım. Sola ve p fark yoktu ama s ile baya vardı. Ha şimdi olsa 1400 s3 alırım samsung güvenmesemde, s3 o zaman 1700 dü. Tavsiyem Xperia s veya s3 al, daha çok idare etsin. Ben bunu alalı daha az oldu şahsi düşüncem kasınca satıp üst model alacam.

m.talha

m.talha

Üye
Ben 700-800 e sola alacaktım. Arkadas 1000 ver p al dedi derken baktım 1250 Xperia s aldım. Sola ve p fark yoktu ama s ile baya vardı. Ha şimdi olsa 1400 s3 alırım samsung güvenmesemde, s3 o zaman 1700 dü. Tavsiyem Xperia s veya s3 al, daha çok idare etsin. Ben bunu alalı daha az oldu şahsi düşüncem kasınca satıp üst model alacam.
aynen sony bayıne sola almaya gittim 1430 a s aldım geldım.ddd telefon cekıcı abi.d