Villas-Boas: İşte kusursuz hücum futbolu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Villas-Boas: İşte kusursuz hücum futbolu!
Tottenham'ın başarılı çalıştırıcısı Andre Villas-Boas, Avrupa Ligi 3. tur ilk maçında White Hart Lane'de Inter'i 3-0 yenmelerinin ardından oynadıkları futbolu 'kusursuz hücum futbolu' olarak adlandırdı.

Gareth Bale, Gylfi Sigurdsson ve Jan Vertonghen'in golleriyle galibiyete giden Spurs, rakibini baskılı oyunuyla evinde ezdi, geçti. İtalya'da oynanacak maçın zorlu geçeceğinden emin olduğunu söyleyen Portekizli çalıştırıcı, evlerinde gösterdikleri performanstansa üst seviyede memnun olduğunu belirtti.

Maç sonunda çok mutlu olduğu gözlerden kaçmayan Boas, "90 dakika boyunca kusursuz hücum futbolu izledik. Rakibimizin fırsatlarını en aza indirdik ve sayısız pozisyona girdik. Müthiş bir Avrupa maçı sahneledik. Ne yazık ki henüz tur atlamış değiliz, zira daha San Siro'da oynayacağız ve bu deplasmanda Avrupa'nın en korkunç deplasmanlarından biri." diye konuştu.

33 yaşındaki çalıştırıcı, Gareth Bale'in kasti sarı kart gördüğü, böylece cezasını erkenden çekip bir sonraki turda daha rahat oynayacağı iddialarınaysa, "Zor bir durum. Fakat bu kartı almasaydı, her an ceza almanın eşiğinde olacaktı. Büyük bir risk aldık, fakat takımda başka yetenekli oyuncularımız da var. İdare edebileceğimizi düşünüyorum. Gareth'a sarı kartlarından kurtulma şansını verdik ve şimdi onsuz turu atlamak zorundayız." dedi.

Gareth Bale, forma giydiği 7 Avrupa Ligi maçında 3 gol kaydetti. Yıldız oyuncunun, bu sezon toplamda 34 maçta 21 golü var.

kurd-0

Üye
Gareth Bale topçu be

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bale olmadan ne yapacaklar merak ediyorum

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben lennon u daha yetenekli buluyorum

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
İyi futbolcu buluyorum dersinde. Yetenekli demek zor Lennondaki yetenek değilde hız daha çok

Lennon: Hız
Bale: Hız + Güç

Bale'ın daha iyi hücum yapması hariç fark göremiyorum. Gerçi Bale de kanat için yeterli bi oyuncu değil de neyse.

osicik

Üye
bale çok iyi adamda çok düz ama şey gibi ronaldonun düz viteslisi....

ka_za

ka_za

Üye

Lennon: Hız
Bale: Hız + Güç

Bale'ın daha iyi hücum yapması hariç fark göremiyorum. Gerçi Bale de kanat için yeterli bi oyuncu değil de neyse.

Baledeki çalım, şut, teknik,bitiricilik,yaratıcılık, futbol zekası tartışmasız daha iyi. Lennonu çok beğenirim ama sadece hızdan ve anlık hızlanmadan kazanıyo yoksa çokda özellikli bir oyuncu olduğundan değil.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Baledeki çalım, şut, teknik,bitiricilik,yaratıcılık, futbol zekası tartışmasız daha iyi. Lennonu çok beğenirim ama sadece hızdan ve anlık hızlanmadan kazanıyo yoksa çokda özellikli bir oyuncu olduğundan değil.

Tabi ki değil.
Sabri Lennon'dan daha iyi mesela :ehe

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ona laf yokda. Ben genel anlamda kötü demedim saydığım özellikler baleye göre daha az lennonda

FIFA oynarken Lennon iyi top taşıyor. Yani kontra ataklarda hızlı oluyorum :D

Akıncı

Akıncı

Üye
Oyunlarda belli olmaz pes de sabri 85 ama bale iyi topçu barcelonalı olmama rağmen r.madrid e gitmesini isterim

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Oyunlarda belli olmsz pes de sabri 85 yami ama bale iyi tppçu barcelonalı olmama rağmen r.madrid e gitmesini isterim

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Oyunlara bakarak söylemiyorum zaten. Sadece oyunlarda işime yarıyor diyorum.
Bale için 50 milyon euro verecek gibi Real. Kesinlikle gelmesini istemiyorum. Bale'da olanlar Cristiano'da zaten var ama Di Maria'da olanlar Bale'da yok.

ka_za

ka_za

Üye

Oyunlara bakarak söylemiyorum zaten. Sadece oyunlarda işime yarıyor diyorum.
Bale için 50 milyon euro verecek gibi Real. Kesinlikle gelmesini istemiyorum. Bale'da olanlar Cristiano'da zaten var ama Di Maria'da olanlar Bale'da yok.

Di marianın neyi var bu kadar baleden ekstra?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Di marianın neyi var bu kadar baleden ekstra?

Daha teknik. Birebirde daha iyi. Çok iyi pas atıyor, ki Mesut'la beraber en fazla asist yapanlardan.
Maliyeti düşük, yılda 11 milyon istemiyor. Transferi için 60 milyon verilmedi.

ka_za

ka_za

Üye

Daha teknik. Birebirde daha iyi. Çok iyi pas atıyor, ki Mesut'la beraber en fazla asist yapanlardan.
Maliyeti düşük, yılda 11 milyon istemiyor. Transferi için 60 milyon verilmedi.

Maddiyat konusu doğruda daha teknik olayına katılmam mümkün değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt