kullanıcıadları

Sponsorlu Bağlantılar

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
kullanıcıadları
Bakalım beni hatırlayan kalmış mı kalmışsa yorumları nelermiş :ehe

BYFECI

BYFECI

Üye
Tanıyamadım :(

Türe

Türe

Üye
Sevdiğim saydığım bir abim :tebessüm: Bir o kadar da bilgilidir kendisi. :smartass:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim saydığım bir abim :tebessüm: Bir o kadar da bilgilidir kendisi. :smartass:

Sağolasın (h) Biraz paslandım ama 2-3 hafta içerisinde tam anlamıyla geri döneceğim foruma.4 ayda geri kaldım teknolojiden :(

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
XBOX seviyor bu yeter bile :D
Bu kadar benden :bilmm

Akıncı

Akıncı

Üye
Tanımıyorum

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

BYFECI

BYFECI

Üye

Senin geldiğin zamanlarda forumdan bir süre ayrı kalmak zorunda kalmıştım.Yeni yeni geri dönüyorum ondandır :tebessüm:

Bende bu süreçten sonra tanırım inş. bu arada ben daha eski üyeyim fakat eski hesabım süresiz ban aldı galiba, daha da açılmadı..

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
manga seviyordun galiba çizgi roman konusunda tartıştığım sen miydin? :ehe

- - - Eklendi - - -

Bende bu süreçten sonra tanırım inş. bu arada ben daha eski üyeyim fakat eski hesabım süresiz ban aldı galiba, daha da açılmadı..

Kendi kendini ifşa ettin :hmmm

BYFECI

BYFECI

Üye
Kabız Civciv > Ne var yani kötü birşey mi ? Bir arkadaş benim yorumuma karışmıştı durduk yerde bende kötü söz söylemiştim.. Ban aldım daha açılmadı..

--karakefen--

Üye
Tanimiyorum...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Kabız Civciv > Ne var yani kötü birşey mi ? Bir arkadaş benim yorumuma karışmıştı durduk yerde bende kötü söz söylemiştim.. Ban aldım daha açılmadı..

Banlanan birinin forumda yeni üyelik alması yasak sahte üyelikten banlanır ben demiyorum kurallar diyor ;)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
manga seviyordun galiba çizgi roman konusunda tartıştığım sen miydin? :ehe

- - - Eklendi - - -

Kendi kendini ifşa ettin :hmmm

Her ikisinide severim.Çizgi roman diyince DC Comics (Marvel'ı X-MEN haricinde sevmem) Manga denildimiydi ShounenJump (manga sektörünün tekeli gibi zaten) hayranıyımdır.

Benimkide bu üyeliğimden daha eskiye dayanıyor baya uzun süre paylaşımları takip etmiştim üyeliksiz :tebessüm:

Eğer oynuyorsan FIFA oynamak isterdim :D

Futbol'u pek sevmem :D Varsa elinde HALO 4 oynayabiliriz elimde oyun var da bir sürü pek oynayamıyorum şu sıralar.HALO'yu bırakmam ama hele MP zevki <3

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
o zaman sendin bende italyan çizgi romanlarını savunmuştum :ehe

Legendary.

Legendary.

Üye
Yemin ediyorum ilk defa gördüm :ah

Üst Alt