Lg optimus 4x hd

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguztz

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus 4x hd
Arkadaşlar bu telden memnun musunuz?Almayı düşünüyorum.Güncelleme sıkıntısı çekiyor musunuz?

best tiger

Üye
Htc den kurtulup 4x aldim bana gore harika bir telefon aksesuarlari olsun herseyiyle tavsiye ederim. Jely bon da alacak kesinlikle al derim

Ocean258

Ocean258

Üye
4x HD piyasanın az bilinen kaliteli telefonlarındandır.

technoshark

technoshark

Üye
4X HD son derece güzel telefondur , yakın zamanda JB gelecek olması da cabasıdır.. Kaliteli bir cihaz kesin almalısın.

oguztz

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim başka fikri olan varmı?

- - - Eklendi - - -

4X HD son derece güzel telefondur , yakın zamanda JB gelecek olması da cabasıdır.. Kaliteli bir cihaz kesin almalısın.

Kamera performansı kötü diyolar doğru mu?

technoshark

technoshark

Üye
Aslına bakarsan kötü demek birazcık tuhaf olur, şöyle düşün 8 mbitlik internetin var ama sadece sen 5 mbit kullanabiliyorsun gibi..

Yani kötü değil ama kamera ile çok içli dışlı isen fotoğraf makinesi almalısın benim gibi :)

oguztz

Üye
    Konu Sahibi
Aslına bakarsan kötü demek birazcık tuhaf olur, şöyle düşün 8 mbitlik internetin var ama sadece sen 5 mbit kullanabiliyorsun gibi..

Yani kötü değil ama kamera ile çok içli dışlı isen fotoğraf makinesi almalısın benim gibi :)

Hmm tmm s3 ve ion elendi 4x alıyorum.

oguztz

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun diyelim o zaman :)

inşallah destek vardır...Bu telefonu kullanan arkadaşlar yardım edebilir mi bu teli kullanırken ani donmalar oyunlarda ve tarayıcıda kasmalar oluyomu eğer öyleyse baştan almıyayım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...