Sifir iphone 5 siyah ve beyaz android-kapida ödeme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
Sifir iphone 5 siyah ve beyaz android-kapida ödeme
YOĞUN İSTEK ÜZERİNE FİYATLARIMIZDA İNDİRİM BAŞLAMIŞTIR,AYRICA KARGODA BİZDEN

TELEFONLAR SIFIR KUTUSUNDA ADRESİNİZE TESLİM EDİLECEKTİR.GET SATISIMIZ VE KAPIDA ÖDEME VARDIR.RESİMLER BİZZAT KENDİ CEKİMİMDİR.SİYAH VE BEYAZ RENKLERİDE MEVCUTTUR.CİHAZ TEK MİCRO HAT GİRİŞİNE SAHİPTİR.1:1 replika modelidir.

kapıda ödeme isterseniz 470 tl

iletişim : 0532 715 97 47

orjinal ip5 vs replika ip5:

özellikleri;

Android 4.2.1 işletim sistemi

CPU MTK6577, Cortex A9 ,dual core ,2*1000mHz

ROM 8GB , RAM 1GB

2 gb +8 gb toplam hafıza

4.0 Inch PS, capacitive dokunmatik ekran 480 x 854 pixels çözürlük

Kamera Çift Kamera, ön kamera: 0.3MP, arka kamera: 8.0MP oto fokus+flaş, 3264×2448 pixels

powerVR SGX 531 ekran kartı

Boyutları 122 x 60 x 10mm

Net Ağırlık(batarya dahil) 101g

Paket İçeriği

1 x Replika iPhone 5
1 x 1200mAh Batarya(Telefonda Takılı)
1 x 3.5mm Kulaklık
1 x USB Kablosu
1 x Şarj Cihazı
1 x iğne

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
iki arkadaş ilede pm ile görüstük ikiside düşündüklerini söylediler,düşündüklerime saygım sonsuz ama bende burada ticaret yapıyorum ilanıma söylenmis bir söz benim karakterime söylenmiştir.o yüzden saygı cervesinde konusup görüstük..

bu arada cihazlar replika orjinal diye satmıyorum kesinlikle mesela kamera 8 mp ama ben hep diyorum 3.2 gibi performans vermekte belkide az daha iyi diyorum.demek istedğim ürün bu arkadaslar herhangi bir sorunu yok,gayet kullaışlı ve şık duruyor almak isteyen bana ulaşabilir.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İlan kuralları açık alıcı olmayan kişiler yorum yapamaz.

• Beğen
Tepkiler: sever1
medafirlama

medafirlama

Üye
elimde Nokia 500 ve Samsung 5230 Var Nokia 500 kutusu herşeyi var 2sini veririm ıphone 5 beyaz görünümü takas edermisin
0539-670-75-20 düşünürsen tel numaram iyi satışlar :)

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
elimde Nokia 500 ve Samsung 5230 Var Nokia 500 kutusu herşeyi var 2sini veririm ıphone 5 beyaz görünümü takas edermisin
0539-670-75-20 düşünürsen tel numaram iyi satışlar :)
cevapladım hocam :)

sıdıka sades

Üye
birkaç sorum olcaktı telefon ikinci elmi tüm parçalar orjinalmi neden bukadar ucuz garantısı varmı çin malımı nokia c6-01 11 ay garantisi kalmış usb kulaklık ve şerzı ve batarya orjinal 13 aydır kullandığım için sıkıldım eğer isterseniz takas yapabilirim

sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
efendim ürünler belirttiğim gibi replikadr,yani orjinal değildir.ucuz olma sebebi budur ve garanti veremiyoruz sadece gönderirken kontrolden geciriyoruz

sıdıka sades

Üye
hmm bilgilendirdiğiniz için tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt