Real Racing3,Temple Run2 ve İnstagram Mayıs ayında wpstore'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ardacumhur

ardacumhur

Üye
twitter hesabından açıklama yapılmış yakında wpstore'da diye :)

braayn

braayn

Üye
Arkadaşlar şöyle bir durum var ben mobil platformlara oyun yapan bir firma olsam WP8 eko sisteminede diğer IOS ve ANDROİD sistemlerine çıkartığım oyunun aynı versiyonlarını çıkartırdım.Amaç para kazanmak değilmi neden yeni bir pazara çıkartmayayım ki
Gün gelicek çıkacak bir oyunun serisi öncelik sırası olarak IOS-ANDROİD-WP8 veya WP8-IOS ve ANDROİD olabilir.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
eger bu haber gercekse ki yuksek ihtimal gercektir,bu uygulamalar Nisan ayında bir etkinlik veya telefon tanitiminda reklam araci olarak kullanilmak icin bekletiliyordur.

• Beğen
Tepkiler: nanotex

elitetr

Üye
Arkadaşlar Real Racing 3 ve Temple Run 2 haricinde mart ayı içerisinde Real Racing 2 ve Temple Run (1) Mağazaya eklenecektir açıklamaları var. Yine aynı yerde konuda bahsi geçen uygulamalar test aşamasında olduğundan sadece developer üyelere gözükmekte ve mayıs ayında son tüketiciye sunulması planlanmakta imiş. Ben 1 sene diyordum ama bu haberler doğru ise yaz sonuna kadarda wp store gerçekten aradaki farkı kapatabilir.

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
Arkadaşlar Real Racing 3 ve Temple Run 2 haricinde mart ayı içerisinde Real Racing 2 ve Temple Run (1) Mağazaya eklenecektir açıklamaları var. Yine aynı yerde konuda bahsi geçen uygulamalar test aşamasında olduğundan sadece developer üyelere gözükmekte ve mayıs ayında son tüketiciye sunulması planlanmakta imiş. Ben 1 sene diyordum ama bu haberler doğru ise yaz sonuna kadarda wp store gerçekten aradaki farkı kapatabilir.

kaynak?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için tesekkürler instagram ücretlimi olacak yanlız acaba ?

PureFood

PureFood

Üye
Yav hadi geçsin şu zaman da kavuşalım real racingle temple runa :D Instagram da gelsin de kullanıcı çeksin hem Nokia hem microsoft.

• Beğen
Tepkiler: nanotex
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Hayırlı olsun.

- - - Eklendi - - -

bu Zello neye yarar bilmiyorum ama aynı twetter hesabindan Zello'nun da yakında wpstore'a gelecegi aciklanmiş.

Konuşmaya yarıyo :D
Android forumunda konusu vardı, MaxiCep grubu falan da kurmuşlardı:hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nanotex

nanotex

Üye

• Beğen
Tepkiler: yşm
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Olan yine bana olacak kredı kartını kullanmayı sevmiyorum.paralı gelirse naparım bilmem...
Başkasının kredı kartından da almak hoş olmuyor.ama TEMPLE RUN 2 yi S3 te indirdim ucretsızdı.
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

ardacumhur

ardacumhur

Üye

İhtiyacın olan:

nanotex

nanotex

Üye

İhtiyacın olan:

Güzel cevap :) Ama bir yönden.Çünkü ihtiyacımız olan çeşit çeşit uygulamalar var ve bulamıyoruz mesela video player, browser, kaliteli oyunlar vs.. Kısaca sen yemeğe oturduğunda sadece limon mu yersin :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sadece sebze de yemem ama :kıskıs:

WPStore'u temsil eden abimiz PlayStore'un geliştiği zaman içerisinde(3 yıl'dan biraz fazla bir sürede)

PlayStore'u temsil eden Hal'in sahibi olacak ;)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca bizim menü'müz ve ana yemeğimiz onlarınkinden çok daha leziz :)

Onlar o yüzden süsleme ihtiyacı içindeler,lezzet katmak için o kadar çok şeye ihtiyaç duyuyorlar :kıskıs:

nanotex

nanotex

Üye
Sadece sebze de yemem ama :kıskıs:

WPStore'u temsil eden abimiz PlayStore'un geliştiği zaman içerisinde(3 yıl'dan biraz fazla bir sürede)

PlayStore'u temsil eden Hal'in sahibi olacak ;)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca bizim menü'müz ve ana yemeğimiz onlarınkinden çok daha leziz :)

Onlar o yüzden süsleme ihtiyacı içindeler,lezzet katmak için o kadar çok şeye ihtiyaç duyuyorlar :kıskıs:
İnşallah öyle olur ama 3 yıl çok uzun bir süre.. 1 yıl içerisinde süpermarket olacak kadar gelişsin de :D
Doğru söylüyorsun :good:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:sarıl: Seni mi kıracağız kardeşim sen iste yeter ki :) 1 senede çok güzel işler başaracak Microsoft.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt