Şu aşamada Nokia N9 alınır mı ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
Şu aşamada Nokia N9 alınır mı ??
Slm arkadaşlar bi sorum olcaktı,iPhone 5 alcaktım ama tam olarak beklediğim gibi çıkmadı o yüzden beni 5s çıkana kadar götürcek bir telefon lazım,N9 düşünüyorum ama sizce şu aşamada N9 alınır mı fiyatı 999 TL .. şu an internet oyun ve uygulama olarak nasıl ??

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Kullanıcıları memnun.Yeni tarayıcılar gelmeye devam ediyor.Oyun içinse Apkenv ve NitDroid gibi çözümler var.Kısacası Galaxy S'ten iyi desek yanlış olmaz.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
cihaza android yüklemeyi düşünmüyorum,meego olarak beni 1 sene idare eder mi ?

kamuraN021

kamuraN021

Üye
n9 vazgeçilmezimdi ah şu meego geliştirilseydi keşke:lac:NOKİA

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
yardım lazım arkadaşlar ??

kamuraN021

kamuraN021

Üye
güzel tel ama isteklerini karşılamaz NL820 tavsiyem olur

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
internet performansı düşük mü şu anda ?

pRime.

pRime.

Üye
kafanda şüphe varsa n9 alma. uygun fiyata bir iphone 5 veya 4s al. piyasadaki hemen her cihazdan daha iyi ikisi de. oyun da var uygulama da var internet de var.
n9'da ise oyun çok az. uygulama ise beklentine bağlı olarak değişir. iphone'daki gibi her hizmetin, internet sitesinin bir uygulaması yok.
n9'u kullanımı için gerçekten almak isteyen birine tavsiye ederim bu saatten sonra.

internet performansı iyi.
[video=youtube;BJb6aKx-XcI]http://www.youtube.com/watch?v=BJb6aKx-XcI[/video]

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
apple zaten market konusunda şu anda lider,çok büyük ve kaliteli bi marketi var biliyorum,bende bu siteden ve diğer kaynaklardan sürekli takip ediyorum,benim de bu konularda bilgim var yani ama ben özellikle cihazı kullananlardan yardım istedim,çünkü iPhone 5 tam olarak istediğim gibi çıkmadı,pek yeni özellik yok, o yüzden iPhone 5 i eledim kafamdan,4s almayı düşündüm geçen hafta indirim vardı 1599 TL ye düştü,ama şu aşamada da 4s e 1600 vermek biraz gereksiz olur,çünkü seneye şubat gibi zaten 5s i almayı düşünüyorum, yüzden beni 1 sene götürcek bi cihaz lazım,N9 u da biliyorum zaten MeeGo var,ama merak ettiğim beni 1 sene götürürmü,tmm uygulama ve oyun az ama en azından çok gerekli olan uygulama ve oyunlar markette mevcut mu ? bunları öğrenebilirmiyim ?
ayrıca video için teşekkür ederim,net hızı iyi gözüküyo ..

pRime.

pRime.

Üye
oyun uygulama yok diye sıkılırsınız o yüzden hayır götürmez. onun yerine 4s alın 3 sene sonra bile oyun oynarsınız.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
anladım şimdi kararsız kaldım bugün vatan bilgisayar da indirim vardı 939 a düşmüş ama bu bilgilendirmeden sonra iyice kararsız kaldım,bildiğim kadarıyla güncelleme desteğide bitti dimi?

pRime.

pRime.

Üye
anladım şimdi kararsız kaldım bugün vatan bilgisayar da indirim vardı 939 a düşmüş ama bu bilgilendirmeden sonra iyice kararsız kaldım,bildiğim kadarıyla güncelleme desteğide bitti dimi?
Evet.
N9'u alacaksanız işletim sisteminin pratikliği, hızı, güzelliği için alacaksınız çünkü bu saydıklarım n9'da en güzel yaşanır. Oyun oynayacaksanız iphone alın.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
evet MeeGo süper bi sistem ama oyun ve uygulama yok.. peki dostum güncelleme olarak jolla falan gelir mi ?

pRime.

pRime.

Üye
hayır güncelleme olarak gelmez.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
anladım,bilgilendir me için tşk ederim , 4s alcam 1599 TL çok ama yapçak bişey yok ..

pRime.

pRime.

Üye
hayırlı olsun. 32gb almanızı öneririm.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
eyw.. ama 16 GB alcam çünkü beni 1 sene götürcek bi cihaz lazım 32 gb pahalı ..bende C5 03 var sorunlu nete giremiyorum ve zaten çok geride bi tel,işte dediğim gibi iPhone 5 alcaktım ama beklediğim gibi çıkmadı,o yüzden de fazla para vermek istemedim,Lumia 920 düşündüm ama o da 1649 TL,o paraya 4s almam daha ii olur diye düşündüm çünkü Wp8 in biraz daha gelişmesi lazım henüz alınmıcağını düşünüyorum .. aslında amacım şimdi fazla para vermemekti ama N9 işimi görmücek o yüzden mecburen 4s e yöneldim şimdi ..

pRime.

pRime.

Üye
eyw.. ama 16 GB alcam çünkü beni 1 sene götürcek bi cihaz lazım 32 gb pahalı ..bende C5 03 var sorunlu nete giremiyorum ve zaten çok geride bi tel,işte dediğim gibi iPhone 5 alcaktım ama beklediğim gibi çıkmadı,o yüzden de fazla para vermek istemedim,Lumia 920 düşündüm ama o da 1649 TL,o paraya 4s almam daha ii olur diye düşündüm çünkü Wp8 in biraz daha gelişmesi lazım henüz alınmıcağını düşünüyorum .. aslında amacım şimdi fazla para vermemekti ama N9 işimi görmücek o yüzden mecburen 4s e yöneldim şimdi ..

en iyisini düşünmüşsünüz. tekrardan hayırlı olsun.

PriZm

PriZm

Üye
Modifiye yapacaksanız N9 un zamanı yoktur.Herzaman alınabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt